7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

zuzimulka

dovodov na uzivanie kolagenu je ozaj vela a kolagen velmi telu pomaha. je dobre, aby ho zeny uzivali. ja mam momentalne tento a je vynikajuci, vyhovuje mi.

jesenikovael

Veru nešla, tam to bolo napísané? Ach, keby viem, tak idem ale prečítala som si iba túto prvú stranu, ospravedlňujem sa. Už po dvoch mesiacoch?? Myslela som, že až tak po troch mesiacoch sa dostavujú účinky. Aaaa kedy ho zvykneš piť? Ráno, poobede alebo vecer?

nikma

hej hej ani ja nemam rada, ba priam by som napisala, ze neznasam si vyberat jednu vec medzi miliarou znaciek, fakt potom clovek nevie, ci si vybral to najlepsie a zvlast v takychto veciach

monchitta

presne tak, zeen-kom nemáš čo pokaziť. ja sama ho už nejaký ten mesiac užívam a som nesmierne rada, že som sa rozhodla práve pre neho. tiež som si z počiatku nevedela vybrať, keďže tých kolagénov je na trhu ako maku

hellkazuza

jesenikovael si nesla na dalsie strany, co? lebo keby si si tie zacala citat, tak sa docitas, ze sa tu bavime aj o zeen collagene, ktory si si aj ty nasla na internete:):) co sa tyka mojho nazoru, tak je to velmi dobry kolagen - uzivam ho aj ja:):) zlozenie ma vynikajuce a ja osobne som uz po dvoch mesiacoch zbadala aj ucinky;):)

jesenikovael

Babuľky nikde tu nevidím napísané, ktorá značka morského kolagénu je najlepšia, viete poradiť? Čo som si pozerala zloženie, tak sa mi pozdáva Zeen Collagen, na ten čo hovoríte?

Zoe27

No mne ten morský veľmi sadol, neužívam ho nejak dlho cca od vianoc, no nejake tie zmeny vidím z čoho sa začínam teda veľli tešiť a ešte má aj krásne balenie

Wendy000

Och ja uz len ked citam, ze z koze, brrrr. No zas ale nebueme si hovorit z coho su napriklad gumene medvediky heh. To tiez nie je bohvie co, ale chut, to uz je o inom