7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

simka214

no tak to teda isto nie. teraz ked sa pomalicky vdaka kolagenu zjemnuju, si teda nemienim nechat vyrasit nove heh

zuzimulka

presne tak babulky, my vieme, ze kolagen nam pomaha a on nech si pise co chce :) nebudeme mat predsa kvoli nemu dalsie vrasky na tvari :D :D :D

vandula

podľa mňa to ani odskúšané nemáš a tak ani nevieš o čom píšeš. potom jak je možné, že po pár mesiacoch užívania mi začali rásť vlasy a vidím zlepšenia aj na tvári. neverte mu, keby to nefungovalo, nebol by o neho taký záujem ako je

darrianna

Neviem byť vulgárna a ani nechcem byť, ale píšeš blbosti Faith Healer! Vôbec to nie je tak, ako píšeš!! A viac sa s tebou hádať nebudem.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

remcike

No tak ja som tiez velmi rada, ze som sa k nemu dostala. A fakt nebolo lahke si vybrat, no rozhodne som spravila dobre. Zlepsila sa mi ako plet tak aj vlasky mi konecne zacali nove rast a celkovo su take krajsie

zuzimulka

ano lupienok, balenie je ozaj krasne, take elegantne :) ked som ho na internete zbadala, tak som si ho hned musela objednat a v skutocnosti je este krajsie.