Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

Jolana272502

jabba...hej, to som si vsimla, ze to tu pisala a pozrela som si to aj na internete, aby som tam vedela trafit...bola som tam vcera..ty si mi pisala v utorok a ja som mala hned v plane, ze pojdem az koncom tyzdna, kedze na zaciatku som mala vela praci v robote a nedalo sa mi odbehnut...vcera som si to ale vsetko vybavila a som nadmieru spokojna...k novembru prejdem k nemu a budem jeho novou pacientkou :)

jabba

@Jolana272502

Ak som správne pochopila, tak tento týždeň tam chceš behnuť, že áno? Bola si tam už alebo pôjdeš až koncom týždňa? Hej v Ružinove má stále ordináciu ale už na ulici Bajkalskej, veď aj Marti-ka to tu písala, ako som si všimla:-) Tak aby si nešla na starú adresu ale už na túto novú. Na starej by si ich už nenašla:-D

Jolana272502

jabba...mas pravdu, ze to tak bude najlepsie a buduci tyzden tam skocim...posledne obdobie som toho mala vela, takze som to nestihala riesit ale snad buduci tyzden uz pojdem...oni maju ordinaciu v Ruzinove, ze?..

Marti-ka

Svetlinka - tak sa zda, ze ano, ked sem napisala aj ona meno mojho doktora:-) Vsimam, ze je velmi rychla. Asi sa cez den nudi a zabija tu cas:-D:-D Ja si to dovolit nemozem, kedze mam toho vela v robote a doma taktiez:-/:-/

99domima - teraz ma ambulanciu na Bajkalskej 18/A. Dobre si pocula, je to pravda!!

svetlinka

marti-ka ano?? k tomu istemu chodite?? to je ina nahodicka:-) v tom pripade ta veru predbehla a vidis, uz mi sem pridala aj ich webovu stranku:-) ona je rychla:-D:-D dakujem ti, ze si taka ochotna. ak budem nieco potrebovat zistit, tak sa isto obratim na teba:-);-)
danena dakujem ti za stranku a za rady. dnes idem na tie smery tak sa rovno u nich v ambulancii zastavim. radsej vybavujem osobne taketo veci:-) dam potom vediet ako som pochodila:-)

jabba

@Jolana272502

Ahoj, myslím si, že by nemal mať problém ťa zobrať, keďže tehotná nie si. Ale odporúčam ti zavolať priamo do ich ambulancie, lebo oni ti predsa najlepšie povedia. A rovno sa so sestričkou aj dohodneš keď tak na dátume!

Jolana272502

ahoj danena...co si myslis, zobral by ma ten doktor, ked uz mam jedno dietatko?...moja dcerka ma len 8 mesiacov a uz predtym ako som ju porodila som chcela zmenit gynekologa ale nemala som na to sil :/...uz teraz som si ale povedala, ze tak musim spravit lebo tento terajsi nestoji za nic :(...o tomto som citala vela dobreho a mala by som ho aj blizko, tak preto sa pytam priamo na neho. budem rada, ak mi cim skor napises, dakujem :)