Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

Tamara079

tatana1378
ano trapili ma caste zapaly mocoveho mechara, to mas pravdu..Lieky som brala vsetky mozne a skoro ziadne mi nezabrali..Az potom doktor Milly mi stanovil kombinaciu dvoch liekov a tie mi zabrali a odvtedy si musim zaklopkat, ale problemy som nemala.. Snad to bude takto aj nadalej, lebo je to super pocit byt stale fit a nie riesit tieto zapaly a svrbenia:/ To mi fakt uz liezlo na nervy..Ku ktoremu doktorovi chodis?

tatana1378

Ahoj Tamara079, vsimla som si ze si pisala ze si mala dost caste problemy zo zapalmi asi teda mocoveho mechura, ze ano?..Dobre som to pochopila, alebo si mala nejake ine?..Chcela by som pocut ake tabletky ti na to zabrali, pretoze ma zapaly trapia pomaly kazdy druhy-treti tyzden a uz som z toho zufala..Uz ani moj doktor nevie co mi ma predpisat a co by mohlo zabrat..Vsetko sme uz poskusali:(

Marion25

Barborka pokiaľ mám dobre informácie tak ešte by mal brať nové pacienkty. Veď im tam skús zavolať alebo im napíš e-mail. Na ich stránke nájdeš kontaktné údaje na nich. A kľudne ak budeš ešte chcieť niečo vedieť tak ma kontaktuj, mňa neotravuješ, rada poradím pokiaľ budem vedieť:-)

Barboreenka

*Marion25*
uz teraz viem ze zbytocne stresovat sa neoplati,ze najprv si treba prezistit informacie az potom robit z toho paniky,ak to je teda take ze z toho treba.a este mam poslednu otazku na teba a to ci berie stale novych pacientov?dakujem a uz potom ta nebudem otravovat:-)

Tamara079

ach presne viem o com pises.. Tieto problemy som mala aj ja a dlhe obdobie.. Uz som bola z toho na prasky a hlavne to ze som nemohla ani do bazenov ani nikam chodit lebo akonahle som isla tak sa znovu palenie a ostatne tazkosti objavili.. Od kedy som ale vymenila doktora a on mi dal novu liecbu tak pocitujem vyrazne zlepsenie.. Netreba sa baby bat a poskusat vsetko mozne.. Sice som vela liekov pojedla, ktore urcite neboli zdrave, ale ked som chcela mat pokoj musela som si aj tymto prejst.. Odporucam ti zmenit gynekologa, myslim ze by to mohlo viest k lepsiemu tak ako aj u mna to bolo :-) Tak drzim palceky

Marion25

Zbytočne si Barborka stresovala, treba sa spýtať a nie hneď stresovať, vidíš nakoniec to ani nebolo tak ako si si myslela:-)On má veľmi kvalitne vybavenú ordináciu, všetky prístroje má na jednom mieste, takže nehrozí že by si musela behať kade tade. Podľa mňa fakt dobré

Barboreenka

*Marion25*
dakujem ze si mi to potvrdila, aj som si myslela ze to ma nejako takto, len som ostala uplne zmatena, ako som uz aj pisala, ked ste tu pisali ze je to sukromne gynekologicke centrum.ale uz v tom mam jasno, dakujem ti.este by ma zaujimalo ako ma zariadenu ordinaciu, robi vsetky vysetrenia?

Marion25

Barborka áno on je neštátny súkromný gynekológ ale má zmluvy so všetkými poisťovňami. Vôbec sa ti nečudujem, pretože ani ja som spočiatku nevedela ako to vlastne má, takže sa viem vcítiť do tvojej kože. Ale nemusíš sa báť, to čo má preplácať poisťovňa, to prepláca. Kľudne ak máš ešte nejaké otázky a je ti niečo nejasné, tak sa spýtaj:-)

Barboreenka

*Marion25*
prosim ta a on je nestatny gynekolog??preco som bola v tom ze on je statny??on ale ma zmluvy so vsetkymi poistovnami,nie??teraz som zostala trosku zmatena,lebo som planovala na buduci rok k nemu prestupit,len nechcem zase za vsetko platit velke peniaze:/ako to teda u neho je??vdaka za informacie uz vopred:-)

Marion25

Aha, no veď uvidíš aké budeš mať tie imunologické testy. Ale keď máš všetko v poriadku tak si nejako neviem vysvetliť prečo máš stále pálenie. Ešte stále si mi nenapísala ku komu teraz chodíš, ale keď si sa pýtala na neštátneho gynekológa, tak skús Millyho, k nemu chodím aj ja. Možno ti skúsi dať nejakú inú masť, ktorá by ti na tvoj problém pomohla. Lebo viem že niektorí lekári stále predpisujú a odporúčajú tie isté mastičky a pri tom vôbec nezaberajú ženám