Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

Dan_ia

@Barboreenka Viac by som brala, keby lekar bol statny alebo teda mal aspon zmluvu so vseobecnom zdravotnou poistovnou. Kedze tam si platim poistenie. Aby mi aspon nejake ukony preplatili a aby som si nemusela vsetko z vlastneho vrecka platit. Hej citala som si tak v rychlosti tuto diskusiu a dost casto tu je spominany doktor Milly. Ty chodis tiez k nemu, ci k nejakemu inemu?

Barboreenka

*Marion25*
hej isla som.tiez som taka,ze radsej si veci viac krat prezistujem ako keby som nieco nevedela alebo nieco zle spravila.taka proste som.bola som minuly tyzden na preventivnej prehliadke.uz prvu teda mam za sebou.tak ako som sa obavala toho prveho vysetrenia,tak som ostala milo prekvapena pristupom a ich odbornostou.fakt super.som rada,ze som prestupila k doktorovi Millymu

Marion25

Barborka predsa len si sa išla uistiť? Si mi až tak neverila, čo?:-) Ale tak dobre, aj ja som toho zástancom že "dôveruj ale preveruj". A ako si postúpila? Už si bola na tej prvej preventívnej prehliadke alebo ešte len pôjdeš?

Barboreenka

*Dan_ia*
a hladas sukromnu gynekologicku ambulanciu alebo statnu?pred cca dvoma mesiacmi som menila lekara a zatial nemozem nic zle povedat.skus si precitat tuto diskusiu a najdes tu zopar doktorov, s ktorymi su baby spokojne.

Dan_ia

Viete mi prosim poradit nejake gynekologicke centrum, kde ordinuje nejaky v pohode doktor, ktory sa venujem viacerym zenskym problemom a vie diagnostikovat spravne choroby a problemy zien? Najidealnejsie by bolo keby aj vsetky vysetrenia robil v jednej budove aby som nemusela behat po celej Blave. Vdaka za kazdy jeden typ

Barboreenka

*Marion25*
isla som sa tam nakoniec osobne popytat.sestricky boli zlate a povysvetlovali mi vsetko.povedali mi,ze beru stale nove pacienkty ale ze nie tehotne,lebo ze ich teraz maju dost a nestihali by sa novym venovat az tak poriadne.takze mozem k nemu prestupit.som zvedava uz na prvu prehliadku.co vsetko mi budu robit a tak.

Tamara079

tatana1378
ano trapili ma caste zapaly mocoveho mechara, to mas pravdu..Lieky som brala vsetky mozne a skoro ziadne mi nezabrali..Az potom doktor Milly mi stanovil kombinaciu dvoch liekov a tie mi zabrali a odvtedy si musim zaklopkat, ale problemy som nemala.. Snad to bude takto aj nadalej, lebo je to super pocit byt stale fit a nie riesit tieto zapaly a svrbenia:/ To mi fakt uz liezlo na nervy..Ku ktoremu doktorovi chodis?

tatana1378

Ahoj Tamara079, vsimla som si ze si pisala ze si mala dost caste problemy zo zapalmi asi teda mocoveho mechura, ze ano?..Dobre som to pochopila, alebo si mala nejake ine?..Chcela by som pocut ake tabletky ti na to zabrali, pretoze ma zapaly trapia pomaly kazdy druhy-treti tyzden a uz som z toho zufala..Uz ani moj doktor nevie co mi ma predpisat a co by mohlo zabrat..Vsetko sme uz poskusali:(

Marion25

Barborka pokiaľ mám dobre informácie tak ešte by mal brať nové pacienkty. Veď im tam skús zavolať alebo im napíš e-mail. Na ich stránke nájdeš kontaktné údaje na nich. A kľudne ak budeš ešte chcieť niečo vedieť tak ma kontaktuj, mňa neotravuješ, rada poradím pokiaľ budem vedieť:-)

Barboreenka

*Marion25*
uz teraz viem ze zbytocne stresovat sa neoplati,ze najprv si treba prezistit informacie az potom robit z toho paniky,ak to je teda take ze z toho treba.a este mam poslednu otazku na teba a to ci berie stale novych pacientov?dakujem a uz potom ta nebudem otravovat:-)