Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

danena

Hej Svetlinka, ešte stále berie nové pacientky. No nie tehotné, keďže tých už majú veľa ale pokiaľ už máš deti alebo deti neplánuješ tak by ťa zobral. Treba mu skúsiť zavolať alebo sa priamo u nich zastaviť. Tak ako u každého doktora sa niektoré úkony platia a niektoré sú bezplatné. Na ich stránke tu: gynekolog-milly.sk majú všetko napísané, tak si to tam pozri. A keď niečomu nebudeš rozumieť, tak sa kľudne ozvi;-)

Marti-ka

Svetlinka - sledujem, ze ma ale danena predbehla a ze ti poradila toho isteho doktora, ktoreho som ti chcela aj ja a ku ktoremu chodim. Tak ti tu jeho meno uz nebudem pisat, ved vies, ktoreho som myslela. No ak budes potrebovat cosi viac zistit o nom a jeho sluzbach, tak sa kludne mozes aj na mna obratit. Rada pomozem:-);-)

svetlinka

danena. nie k nemu som veru nechodila. chodila som uplne k inemu doktorovi ale meno tu nechcem zverejnovat a preto som ho doteraz ani nezverejnila. a on este berie aj nove pacientky? plati sa u neho nieco?

danena

Okey Svetlinka chápem to, že sa o tom nechceš rozprávať! A nebudem sa ťa teda už na nič ohľadom neho pýtať - sľubujem! Mňa po pravde ako prvý napadol doktor Milly. K nemu si predtým nechodila, či? Lebo si tu nespomínala žiadne meno doktora a teraz neviem, či som netrafila práve toho, s ktorým si sa neporozumela. Ale myslím, že nie, keďže doktor Milly je zlatý a ústretoví človek

Marti-ka

Svetlinka - ahoj, chcela by som ti aj ja poradit, kedze byvam v Pezinku ale zenskeho doktora mam v Bratislave, konkretne v Ruzinove. Nebude ti vadit, ked ti poradim sukromneho gynekologa??

svetlinka

danena. sorry ale to tu nechcem rozoberat, lebo by som sa znovu zbytocne len rozculila:(:(. su to veci, ktore sa nepatria rozoberat takto na verejnosti a snad ma pochopis. ano, byvam priamo v Bratislave a aj gynekologa som tam mala. planujem v BA uz zostat a preto by som rada presla ku zenskemu doktorovi, ktory bude mat ambulanciu taktiez priamo v Bratislave - na casti Bratislave mi nezalezi! vies mi nejakeho poradit? ty tiez byvas v BA?

danena

A na akých veciach ste sa nepohodli @svetlinka? Bývaš priamo v Bratislave? Aj tohto gynekológa máš v Bratislave? Napíš čosi viac o sebe!

svetlinka

ahojte zeny. dakujem vopred tym, ktore si najdu cas a precitaju moju spravu a poradia mi. mam problemy s mojim gynekologom. nepohodli sme sa na nejakych veciach a najlepsie pre mna bude, ked od neho odidem. no doposial som si ziadneho noveho gynekologa nenasla a preto sa chcem obratit s prosbou na vas. koho by ste mi odporucili??

Barboreenka

*Dan_ia*
to je v pohode,to nech ta vobec netrapi,ze si mi hned nenapisala.chapem,ze si si vybavovala tieto veci a este okrem toho urcite aj ine.nemas zaco,nedakuj.je samozrejme,ze rada poradim.a co hovoris na neho?aky mas nazor?