Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

Dan_ia

@Barboreenka Moze byt, ze to bol od teba, uz ani neviem od koho bol, lebo som si citala samotny prispevok a nie osobu, ktora ho pisala. Prepac inak, ze ti odpisujem az teraz. Ja som si len precitala od teba prispevok a automaticky som sa snazila nakontaktovat na doktora Milly. Aj sa mi to podarilo a pred tyzdnom som u neho bola. No tebe som akosi zabudla napisat a teraz som tak rozmyslala, ze by bolo vhodne aby som sa ti podakovala. Dakujem ti, ze si mi ho poradila lebo je ozaj fajn doktor a bez teba by som o nom ani nevedela. Este raz vdaka z celeho srdiecka;-)

Barboreenka

*Dan_ia*
ano,ano,ja chodim taktiez k nemu.to si citala mozno aj prispevok odo mna,kedze som si tu s jednou babou pisala a spominala som jej,ze chodim k nemu.on ma zmluvy so vsetkymi poistovnami takze v tomto by ti vyhovoval.ani ja by som nechodila k doktorovi,ktory nema zmluvy,ved vsetko si platit to by som sa nedoplatila.

Tamara079

tatana1378
neviem ci to nebolo az moc ale tak spoliehala som sa na lekara, predsa by on mal vediet najlepsie co robi..ja som zase ina, verim doktorom a kedze sa to vlieklo dlho som bola rada, ze konecne nejaka kombinacia mi zabrala..tak pokial ti dal zlu kombinaciu a este najvyssiu davku, tak sa ani necudujem, ze si to zle znasala..nepoznam toho tvojho, to meno mi nic nehovori..k mojmu zenskemu doktorovi chodim do Ruzinova..ty kam?

tatana1378

Tamara079, to ti dal kombinaciu dvoch liekov?..Nebolo to az moc?..Ci spoliehala si sa na odbornost doktora?..Lebo ja som taky dost neveriaci tomas (ako sa hovori) a neverim vsetkym..Zistujem vsetko aj napriek tomu, ze doktor mi predpise lieky..Lebo sa mi raz stalo, ze mi predpisal "konsku" davku a nebolo to najlepsie..Chodim teraz momentalne doktorovi Kajabovi..Poznas?..Ten tvoj doktor ma kde ordinaciu?

Dan_ia

@Barboreenka Viac by som brala, keby lekar bol statny alebo teda mal aspon zmluvu so vseobecnom zdravotnou poistovnou. Kedze tam si platim poistenie. Aby mi aspon nejake ukony preplatili a aby som si nemusela vsetko z vlastneho vrecka platit. Hej citala som si tak v rychlosti tuto diskusiu a dost casto tu je spominany doktor Milly. Ty chodis tiez k nemu, ci k nejakemu inemu?

Barboreenka

*Marion25*
hej isla som.tiez som taka,ze radsej si veci viac krat prezistujem ako keby som nieco nevedela alebo nieco zle spravila.taka proste som.bola som minuly tyzden na preventivnej prehliadke.uz prvu teda mam za sebou.tak ako som sa obavala toho prveho vysetrenia,tak som ostala milo prekvapena pristupom a ich odbornostou.fakt super.som rada,ze som prestupila k doktorovi Millymu

Marion25

Barborka predsa len si sa išla uistiť? Si mi až tak neverila, čo?:-) Ale tak dobre, aj ja som toho zástancom že "dôveruj ale preveruj". A ako si postúpila? Už si bola na tej prvej preventívnej prehliadke alebo ešte len pôjdeš?

Barboreenka

*Dan_ia*
a hladas sukromnu gynekologicku ambulanciu alebo statnu?pred cca dvoma mesiacmi som menila lekara a zatial nemozem nic zle povedat.skus si precitat tuto diskusiu a najdes tu zopar doktorov, s ktorymi su baby spokojne.

Dan_ia

Viete mi prosim poradit nejake gynekologicke centrum, kde ordinuje nejaky v pohode doktor, ktory sa venujem viacerym zenskym problemom a vie diagnostikovat spravne choroby a problemy zien? Najidealnejsie by bolo keby aj vsetky vysetrenia robil v jednej budove aby som nemusela behat po celej Blave. Vdaka za kazdy jeden typ

Barboreenka

*Marion25*
isla som sa tam nakoniec osobne popytat.sestricky boli zlate a povysvetlovali mi vsetko.povedali mi,ze beru stale nove pacienkty ale ze nie tehotne,lebo ze ich teraz maju dost a nestihali by sa novym venovat az tak poriadne.takze mozem k nemu prestupit.som zvedava uz na prvu prehliadku.co vsetko mi budu robit a tak.