Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

simka456

Vidite a mne o tom hovorila kamaratka a nechcela som jej verit. Myslela som si, ze je to len nejaky blud, ze sa prestahoval do inej ambulancie. Ved tu predoslu mal predsa velmi peknu. Neviete niektora, preco sa tak doktor Milly rozhodol? Teraz ma vacsie priestory, alebo??:-O :-O

Jolana272502

jabba...hej, to som si vsimla, ze to tu pisala a pozrela som si to aj na internete, aby som tam vedela trafit...bola som tam vcera..ty si mi pisala v utorok a ja som mala hned v plane, ze pojdem az koncom tyzdna, kedze na zaciatku som mala vela praci v robote a nedalo sa mi odbehnut...vcera som si to ale vsetko vybavila a som nadmieru spokojna...k novembru prejdem k nemu a budem jeho novou pacientkou :)

jabba

@Jolana272502

Ak som správne pochopila, tak tento týždeň tam chceš behnuť, že áno? Bola si tam už alebo pôjdeš až koncom týždňa? Hej v Ružinove má stále ordináciu ale už na ulici Bajkalskej, veď aj Marti-ka to tu písala, ako som si všimla:-) Tak aby si nešla na starú adresu ale už na túto novú. Na starej by si ich už nenašla:-D

Jolana272502

jabba...mas pravdu, ze to tak bude najlepsie a buduci tyzden tam skocim...posledne obdobie som toho mala vela, takze som to nestihala riesit ale snad buduci tyzden uz pojdem...oni maju ordinaciu v Ruzinove, ze?..

Marti-ka

Svetlinka - tak sa zda, ze ano, ked sem napisala aj ona meno mojho doktora:-) Vsimam, ze je velmi rychla. Asi sa cez den nudi a zabija tu cas:-D:-D Ja si to dovolit nemozem, kedze mam toho vela v robote a doma taktiez:-/:-/

99domima - teraz ma ambulanciu na Bajkalskej 18/A. Dobre si pocula, je to pravda!!

svetlinka

marti-ka ano?? k tomu istemu chodite?? to je ina nahodicka:-) v tom pripade ta veru predbehla a vidis, uz mi sem pridala aj ich webovu stranku:-) ona je rychla:-D:-D dakujem ti, ze si taka ochotna. ak budem nieco potrebovat zistit, tak sa isto obratim na teba:-);-)
danena dakujem ti za stranku a za rady. dnes idem na tie smery tak sa rovno u nich v ambulancii zastavim. radsej vybavujem osobne taketo veci:-) dam potom vediet ako som pochodila:-)

jabba

@Jolana272502

Ahoj, myslím si, že by nemal mať problém ťa zobrať, keďže tehotná nie si. Ale odporúčam ti zavolať priamo do ich ambulancie, lebo oni ti predsa najlepšie povedia. A rovno sa so sestričkou aj dohodneš keď tak na dátume!