Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

moncuriena

jolana ale dolezite je, ze som si na teba spomenula, no nie?:-) Super, taketo informacie rada citam a tento rok si to uz ustraz, aby si nemusela zase na poslednu chvilu tam utekat:-D:-D

Jolana272502

moncuriena...ahoj, ahoj...po akej dlhej dobe som ta napadla..myslela som si, ze sa uz neozves a ze si na mna uz daaavno zabudla..milo si ma prekvapila:-)...co sa tyka mojej preventivnej prehliadky, tak to bola pohodicka..zobrali ma aj ked som na poslednu chvilu volala..no oni su tam velmi mily, aj sestricky a tak isto aj pan doktor, takze im to nerobilo problem..este ma mali kde vopchat:-D:-D..a po zenskej stranke som zdrava ako ryba, takze zase az koncom roka pojdem:-)...

vierocka514

vidím veru a som z toho normálne v šoku :) :D áno, minulý rok som to všetko riešila ale vôbec to nebolo ťažké, takže v pohodičke. veď to som vypísala len jeden formulár a potom doktori navzájom si vymenili zdravotný záznam a bolo to :) hej nevyhovoval, keďže ma chcem stále dopovať len hormónmi a to som ja nechcela! áno, na to som hneď prišla a hneď som si povedala, že toto bol správny krok! ;) :)

matitima

vierocka514 ahoj, vidíš, aký je svet malý :D :D asi je nám súdené si aj tu poradiť :) áno, som jeho pacientkou :) áno? minulý rok si si riešila prestup? a prečo? čo ti ten predtým doktor nevyhovoval? ale musím ti povedať, že si dobre spravila :) ;) no na to si isto už aj sama prišla :)

vierocka514

ahoj Maťka :) netušila som, že aj tu na teba narazím :) :) tiež si pacientkou doktora Millyho? lebo aj ja k nemu už od minulého roka chodím :) ;)

anlabela

Terezka ved toto, ze to vobec sranda nie je!:-(:-( Ano? Ved to mam velmi blizko, mozno tak 10 minut pesi. To by bolo super, keby ma chcel zobrat. Dakujem ti veeelmi! Idem tam skusit zavolat. Este ordinuju, nevies?

Terezka5

anlabela rozumiem. Presne viem, co hladas. Nezabudni si pozriet ordinaciu doktora Millyho. On sidli na Bajkalskej. Neviem, kde byvas ale ak by si to mala blizko, tak on je super odbornik. Zenske zdravotne problemy, to nie je ziadna sranda:-/:-( Treba mat dobreho doktora!