Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

anlabela

Terezka ano, chcela by som zacat ale k takemu sukromnikovi, ktoremu niektore ukony preplaca aj poistovna. Nechcem si zase vsetko platit so svojho, to by bolo vela koruniek. Idem teda pozriet, kde vsade sa nachadzaju sukromne ambulancie a snad budem mat niektoru aj poblizku. Mam totizto casto zdravotne problemy tam dole a preto chcem mat doktora co najblizsie, aby som nemusela dochadzat.

Jolana272502

moncuriena...ale ved este mam stale mesiac a nemali by problem ma niekde strcit a este ked ani nemam preventivnu prehliadku tento rok spravenu...zajtra sa idem objednat, tak budem mudrejsia..no nebojim sa vobec toho, ze by mi nemali dat aky termin..

Jolana272502

moncuriena...ale ved este mam stale mesiac a nemali by problem ma niekde strcit a este ked ani nemam preventivnu prehliadku tento rok spravenu...zajtra sa idem objednat, tak budem mudrejsia..no nebojim sa vobec toho, ze by mi nemali dat aky termin..

Jolana272502

jabba...hej pojdem o tej mi hned sestricka hovorila..no este som sa neobjednavala ale tento tyzden to uz musim poriesit aby som to do konca roka stihla..bola som chora a jedno z druhym tak som vobec nemala na to chut a ani som tam chora nechcela ist:/...ale vsak hadam ma este stihnu vysetrit...

Terezka5

anlabela v Bratislave je isto viacej sukromnych gynekologickych ambulancii. Staci, ked zadas do googlu a hned ti tam vyhodi viacere ambulancie. Mozes si vyberat! Chces zacat chodit k sukromnikovi?? Preco??

jabba

@Jolana272502

Tak to sú super informácie! Som rada, že si si to tak rýchlo a úspešne vybavila:-) Tak teraz niekedy pôjdeš aj na vstupnú preventívnu prehliadku, že? Už máš aj termín dohodnutý?

almia

nie je to vôbec žiadny blud, je to tak, ako tu píšu baby! pán doktor má novú ambulanciu hoci aj tú starú mal veľmi peknú. no túto má o čosi väčšiu a je podľa môjho názoru ešte krajšia. a povedzme si, veď sa nepresunul niekde úplne inde na kraj mesta ale posunul sa iba o kúsok. on už vie, prečo tak spravil! do toho sa mi už nemôžme starať!

simka456

Vidite a mne o tom hovorila kamaratka a nechcela som jej verit. Myslela som si, ze je to len nejaky blud, ze sa prestahoval do inej ambulancie. Ved tu predoslu mal predsa velmi peknu. Neviete niektora, preco sa tak doktor Milly rozhodol? Teraz ma vacsie priestory, alebo??:-O :-O