Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

FrantiskaMokra

neviem, preco mi vobec nepomohol a nedal mi nejake lieky...on tvrdil, ze to nie je take zle a ze lieky na to este netreba a tym padom som sa cele leto trapila...on nie je bohvie aky doktor, ale tak nechcelo sa mi vybavovat druheho...no teraz uz nad tym rozmyslam, lebo toto ma dorazilo...ty by si mi co poradila?...

Elizabet22

Ako je mozne, ze ti nepomohol? To ti nedal ziadne antibiotika na zapaly? To co mas prosim ta za gynekologa?:OO

FrantiskaMokra

caute...presne takuto nejaku temu som hladala...cele prazdniny mam problemy so zapalmi...u gynekologa som bola viac krat ale vobec nepomohol...co robit?...najst ineho alebo si kupit len nejake volno predajne lieky, ktore pomahaju na taketo problemy?...poradte, byvam v BA...vdaka...

miahu

to sa asi nerozhodnem Adka ale dakujem za ochotu. sice nie je TT vzdialena od BB vela ale keby mam za kazdym cestovat, tak sa nedoplatim a robila by som iba na cestu. este mozno zenskeho si tam viem predstavit, kedze k nemu sa chodi iba raz do roka ale inych nie!

adka45

Ahoj Miahu :) V Trnave bohužiaľ nepoznám, iba v Bratislave. Ak by si sa rozhodla mať aj v Bratislave doktorov tak napíš a poradím ti :)

miahu

ahojte. vidim, ze tu je rec o Bratislave ale vedeli by ste mi poradit nejakeho gynekologa dobreho aj v Trnave? studovala som tam 5 rokov a ostala som tam aj nadalej byvat. doteraz som zakazdym dochadzala do mojeho rodneho mesta ked som si potrebovala vybavit doktorov ale uz ma to prestava bavit a chcela by som si vsetkych najst TT. budem rada ak mi poradite.

anlabela

Samithia to som nevedela ci mozem napisat, ze som k nemu prestupila. Aby niekto nepovedal, ze len o doktorovi Millym tu je rec, tak preto som sa bala to tu spomenut. Ale je mi to uz jedno. Nech si mysli kto chce, co chce. Zachoval sa ku mne velmi ferovo a dobre, nemozem nic zle napisat na jeho adresu. A taktiez ako ti Terezka napisala, ze aj o zdravotnom stave sme sa tu bavili ale uz to nebudem spominat, lebo som rada, ze sa citim konecne lepsie.

Terezka ano zobral a ani nevahal, co som ostala po pravde milo prekvapena.

Terezka5

anlabela mozes kludne ak to tebe nebude neprijemne. Ano? Zobral ta? Tak to je super informacia:-) Uz bude o teba dobre postarane:-);-)

samithia jej zdravotny stav nevie, ci sem moze verejne napisat. O tom sme sa tu bavili, vies?

samithia

cauko anlabela, co nevies, ci mozes aj verejne napisat? je to nieco sukromne alebo preco by si to nemohla? nechapem