Súkromné gynekologické centrum

Príspevok v téme: Súkromné gynekologické centrum
Xivi

Prosim vie mi niekto poradiť neštátne gyne.centrum v Bratislave kde sa zaoberajú týmto problémom -4 mesiace mam pálenie posvy a okolia všetky výsledky gynekologické mykózy kvasinky ureoplazmy mykoplazmy chlamýdie negatívne, kožné testy všetky negatívne imunologickú testy negatívne . Krvný obraz a moc negatívny . Som v prechode a jedine co mi gynekologička odporučila su čipky feminella hyalosoft ale nepociťujem zlepšenie .

jancaa

Caute baby. Mna by zaujimalo, kolko zvyknete platit za vysetrenie v sukromnej gynekologickej ambulancie? A tam platite za kazdu jednu navstevu alebo nieco mate hradene aj z poistovne? Za odpoved vopred dakujem...

Elizabet22

No ved presne Elizza, ale tak snad sa uz uvedomila a skusila pana doktora Millyho. Snad nam po case da vediet, ako sa jej dari :)

EMMMAA

Cauko Radka, aj mojim zenskym doktorom je on. Mrzi ma, ze toho prveho si nemala dobreho. Ja od mlada chodim k tomuto a super, nic nezanedbal, kazdy problem riesil. On je dobry odbornik..

kikusqa788

radka a už si v poriadku? lebo takáto skúsenosť zamrzí a dúfam, že si to prečíta čo najviac dievčať, aby vedeli, pred čím si majú dať pozor!!...

raduskaaa

amalias prepac, ale o tych veciach fakt nechcem verejne rozpravat... no alek v strucnosti islo o to, ze moj gynekolog (ktory uz nie je mojim gynekologom nastastie) sa nespraval ku mne pekne a celkovo ani k ostatnym pacientkam... kvoli tomu, som k nemu nechodila ani na preventivne prehliadky a po rokoch som prisla na to, ze mam hrcku na prsniku... a vies si predstavit, co nasledovalo... ihned som hladala ineho gynekologa a som rada, ze teraz som uz v rukach odbornika Millyho...

raduskaaa

zienky len v niektorych pripadoch to nie je az tak lahke... sama som si podobnym problemom presla a preto o tom nieco viem.. no nebudem vas tu tym zatazovat, len som vam chcela napisat, ze nie stale to je take jednoduche ako sa zda!..

Elizabet22

Hmmm a to ty si s tym nic nerobila??? Ja by som mu hned povedala svoje! Jednoznacne by som ti poradila aby si od neho odisla a nasla si ineho a hlavne lepsieho gynekologa, ktory bude riesit taketo vazne problemy!!!