Bielenie zubov (Bratislava)

magduska

...je to dobre, ze je aj takato dodatocne moznost akoby domaceho bielenia...dlhsie ten efekt vydrzi, tie zuby su krajsie...ked si vezmem pred rokmi ako som nechapala, ze niekto ide na bielenie, ze k comu je to dobre...ze ved zuby nik dako neriesi...a teraz sa na to divam z uplne inej strany, z ineho uhla...

neya

ANO BIELIM, OD ZUBARKY MAM AJ TAKE BIELENIE NA DOMA, KTORE JE PRESNE NA MOJ CHRUP, TYM SI ZABEZPECUJEM TO ABY MI TA BELOST ZUBKOV VYDRZALA CO NAJDLHSIE :)

paulinocka

ja si obcas kavu dam, ale tiez akoze nie nejako casto, preto mi to napadlo, ze ci to moze mat nejaky vplyv ci je lepsie tieto zlozvyky nechat tak alebo co s tym robit :) dakujem ti, ze si mi napisala, aj si potom nejako bielis doma, ci nie?

neya

RAZ ROCNE VACSINOU, CO SA TYKA KAVY A PODOBNYCH VECI CO VPLYVAJU NA BELOST ZUBOV TAK TOHO SA STRANIM, KAVU NEPIJEM, NEFAJCIM, TAKZE NEJAKO TOTO JA RIESIT NEMUSIM A MAM PEKNE BIELE ZUBY A AJ KEBY SOM PILA KAVU, TAK TI POVIEM, ZE SKRZ BELOST ZUBKOV BY SOM SA JEJ VZDALA :)

paulinocka

neya mozem prosim ta vediet ako casto postupujes bielenie zubov? ako to je potom u teba s kavou, cervenym vinom a podobne po bieleni? vyhybas sa takymto veciam? :)

ivanatim

Ale, tammy, toto uz pozname z inych diskusii. Notino marketeri toto robia vsade... Ak nahodou nie, tak ja si dovolim vyjadrit svoj nazor na tento nezmysel. Zubar by ta na bielenie zubov nepustil...skontroloval by ti chrup a keby videl tie oslabene zuby a odhalene zubne krcky, alebo ine defekty, ktore by mohli po bieleni znamenat dlhotrvajucu bolest, bielenie by ti v ziadnom pripade nedovolil, takze aj preto si myslim, ze tento tvoj prispevok sa nezaklada na pravde a realnej skusenosti, ale je to len reklama na trapne notino, ktore toto robi vsade...
Dalsia vec je, ze nie je realne medicinsky a fyzicky mozne, aby si mala kvoli bieleniu zuby citlive az mesiac...to je proste nemozne. Zuby mozu byt citlive len par dni po bieleni a v ziadnom pripade nie mesiac. To je výmysel...

A dalsi nezmysel v tvojom prispevku je, ze na bielenie ti ides odporucat zubne pasty a ustne vody...ani jedno z toho zuby nebieli, nema ako...ale OK, urobila si reklamu na notino, tlieskame ti, ciel si splnila aj takymto prispevkom :)

tammy

na bielení som bola raz a už nikdyyyyy. Strašne citlivé zuby som mala asi mesiac vkuse. Teplé, studené-no horor. Už nikdy. Takže si teraz kupujem iba bieliacu zubnu pastu a ustnu vodu. Maju to v každom obchode, ja to objednavam z Notino.

ingara

Nejdem sa s tebou dotazovat...Ja som si vyskusala...Co sa mi pozdavalo a u mna to nepadlo na urodnu podu tak radsej hladam moznosti ako inak sa zariadit....

neya

MAS SVOJ NAZOR, BUDIS, ALE NEZATRACUJ NAZORY INYCH, CHODIM UZ NEJAKE TIE ROKY NA PROFESIONALNE BIELENIE ZUBOV A MAM ZUBKY AKO PERLICKY :) A PODLA MNA TO O NIECOM SVEDCI, ALE TO JE TVOJA VEC CO POUZIVAS :)

ivanatim

ingara - tak to si urcite nemala crest, lebo tie si ludia pamataju. Ludia co crest poznaju, vedia ze je to kvalita a zuby im to jednoducho vybieli, takze asi si mala nejake z aliexpressu, alternativnych znaciek je vela, kedze kvalita sa vzdy napodobnuje...snad nebudes taka nespokojna ako uz vela ludi, od ktorych som pocula, ze sa na take bielenie u zubara dali aj tak museli dobielovat sadou na domace bielenie a skoncili aj tak pri pasikoch.

Lisa9631 - prestan sem uz prosim ta davat tieto spamy na tie podvodne weby. Ved ani antivirak ESET ma na ten tvoj web nechce pustit. Tipujem ze ak by ma tam pustil, tak tam nenajdem ziadnu kvalitu, ale nejake lacne cinske pripravky z alibaby, vsakze? Toto tu u stokrat bolo 99x ti to uz vymazali, tak snad vymazu aj teraz, lebo toto su podvody ake ja nemam rada...

naty_gresova - mohla si usetrit stovky eur...lebo pises, ze si sa o zuby nestarala. Tak take zuby sa bielia najlahsie, vacsinou na nich pomoze aj obycajne pieskovanie s dentalnou hygienou a hned je to lepsie. Potom este pripadne dat na to kvalitny produkt a je to, zuby su vybielene. Bielenia u zubara je predrazene, ale je to samozrejme tvoja vec :) niekedy staci mat zuby zdrave, potom moze clovek bielit aj kvalitnym pripravkom doma, nemusi byt pod dohladom zubara a davat si predtym zuby dokopy.