Bielenie zubov (Bratislava)

naty_gresova

Vierocka moje presvedčenie je rovnaké, ja by som nemala odvahu akože bieliť si zuby nejako inak, ale tak každý sme iný, možno by si niekto povedal, že to príliš moc prežívam, ale ja chcem mať svoje zuby čo najdlhšie a chcem aby boli pekné. Norikka to bielenie o ktorom písala sa nerobí tak ako u zubára a najmä tiež to nie je najlacnejšie. Preto ja na bielenie chodím do Pearl Dental, urobia mi najskôr preventívku, dentálnu hygienu a až následne bielia ;)

lena33

Určite by som odporučila Dental Brothers. Veľmi príjemné bielenie, super personál, viditeľné výsledky a hlavne je to bielenie bez peroxidu vodíka.

naty_gresova

Šak práve preto ja chodím aj s týmto do ambulancie, lebo mám istotu, že všetko bude OK. Že nebudem mať problém s ničím ;)

vierocka514

Naty, jo podľa mňa by bolo dobré keby bielenie sa robilo len takto ako si ty písala, že vlastne pod dohľadom lekára, stomatológa, aby sa nič zubom nestalo. Aby sa nejako neoslabili.

naty_gresova

Asi tak. Dobre si treba rozmyslieť kde ako si dá človek bielenie robiť. Ja keď som sa dozvedela o všetkých kadejakých nástrahách, tak som si povedala, že určite nebudem len tak pokúšať a kdečo skúšať. Už viackrát som absolvovala bielenie u mojej dr. Baňasovej a to mám bez stresu, bez strachu. Mám aspoň istotu, že sa mojím zubom nič nestane :-)

neya

ASI TAK, ALE IDE AJ O TO, ZE TAKE BIELENIE JE POD ODBORNYM DOZOROM, ZE NA TO ZUBAR DAVA POZOR, ZE VIE CO A JAK ABY TO NEMALO NEJAKY ZLY VPLYV NA ZUBY, NA ZDRAVIE ZUBOV!

naty_gresova

Neya súhlas, ja by som už nedala peniaze za žiadne iné bielenie jak u zubára. Podľa mňa je profesionálne bielenie jediná cesta k bielym zubom a najmä je to bezpečná cesta :-)

neya

CHCES TYM POVEDAT, ZE MAS VYSKUSANE AJ BIELENIE U ZUBARA? LEBO JA MAM A TEDA POVIEM TI, ZE TU SKUSENOST BY SOM NEVYMENILA ZA NIC. JE PODLA MNA VELMI PODSTATNE TO, ZE BIELENIE ROBI ZUBAR, ZE POZNA TVOJE ZUBY, ZE VIE V AKOM STAVE JE TVOJ CHRUP A VSETKO OKOLO TOHO. PREDSA LEN BIELENIE SAMOTNE SA MOZE ROBIT LEN V PRIPADE, ZE MAS ZUBY V PORIADKU.

dayrealco965

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.