Bielenie zubov (Bratislava)

sissiny

Siminii tak s platenim ja osobne problem nemam, ked viem, ze to splni moje ocakavania, ze zuby budu v dobrych rukach a nemusim sa stresovat.
Martina tak toto by som ocakavala, ze by to mala byt samozrejmost, len podla toho, co pises to asi nie je celkom tak.

martinaZV

Sissiny tak toto su pre mna uz take vyhody, take nieco navyse aspon podla mna, pre mna priorita bola starostlivost taka bezna aby bola dobra, aby som sa nemusela bat, ked ma bude zub boliet, aby som vedela kedy a kam mozem ist a viem, ze ma nik neotoci medzi dverami.

ingara

Ani ja nie...Ale u mna aj to bol jeden z dovodov preco som zmenila ambulanciu a zacala som chodit do Pearl Dental...Lebo tam maju vsetko pod jednou strechou...Zabezpecuju vsetko aj dentalnu hygienu, aj bezne osetrenia aj bielenie a to som vnimala ako velke plus...

siminii

Sissiny pri štátnych doktoroch som sa veru nestretla s tým, že by poskytovali aj takéto služby. Pri súkromných je to pravdepodobnejšie, že by si vybavila aj dentálnu hygienu, aj bielenie, že si za to zaplatíš, ale keď to pomôže tak v tom nevidím vôbec žiadny problém :)

sissiny

Mimila len problemom je asi to, ze vela dr stale nerobi bielenie a dentalnu hygienu aspon, co viem, co aj kamosky zvyknu spominat, ze by museli premyslat ku komu inemu ist.

vierocka514

Naty predsa neni nad to mať krásne biele zuby, zuby sú základ, na tom vidieť kto sa ako o seba stará! :)

christina1988

naty dnes je už našťastie pre väčšinu ľudí dentálna hygiena bežná vec, ale keď si vezmem ako to bolo kedysi, ja som dlhé roky ani len nemala páru načo je to dobré, či sa oplatí dačo také absolvovať, no ešteže som sa viac začala zaujímať :)

naty_gresova

Alzbetiena keby to bolo nejaké bielenie čo si len tak objednám cez internet tak by som nad týmto rozmýšľala, ale keďže chodím na toto ošetrenie k zubárke Baňasovej, ku ktorej chodím aj normálne tak obavu z toho nemám, nemám po bielení ani citlivejšie zuby ani nič také. Pred bielením absolvujem aj dentálnu hygienu, aj preventívnu prehliadku a mám aspoň srdce na mieste, že mám chrup v poho.

mimila

neya ja za ziadnych okolnosti by som nesla na bielenie niekam inam, jedine u doktorky, ktora ma skusenosti, prax a vie co robi, pretoze velmi si cenim to, ze mam este vsetky svoje zuby