Bielenie zubov (Bratislava)

alzbetiena

*naty_gresova* nemáš teda pocit, žeby ti to nejako poškodilo zuby alebo čosi, je to v pohode hej?
Chcem mať biele pekné zuby, ale nie na úkor niečoho chápeš :)

christina1988

ale šak ty sa na cenu môžeš kedykoľvek a kohokoľvek opýtať, podľa toho kam sa budeš objednávať alebo podľa toho čo sa ti bude pozdávať ;)

neya

emma ale podla mna je ovela lepsie ist si to dat urobit normalne do ambulancie :) pretoze to mas istotu, ze nebudes mat problem so zubami, predsa dr vie ako co treba.

Emma3

Ahoj, ja som bola asi pred rokom u svojho zubára v microdent na bielenie zubov a stálo ma to okolo 180€ a bol som veľmi spokojný. Avšak pred tým musíš ísť ešte na prehliadku a konzulráciu pred bielením, ale po tom, ako si ich dáš vybieliť prvýkrát, tak ti stačí si ich občas bieliť aj paskami alebo zubnou pastou, aspoň ja to tak robím a zatial to má dobrý účinok. osobne používam tieto bielime.com a som spokojná, nie sú ani drahé a sp certifikované, ciže sa nemusíš báť, že ti zničia po čase zuby, keďže je to veľmi neprijmná vec si zničiť zuby a potom platiť neskutočné pálky za opravu.

Bionetla

Ved ale aspon nejaku pribliznu cenu mi napisat nemozete? Nech mam predstavu, lebo neviem co to moze stat, nech si nestaviam vzdusne zamky :D

naty_gresova

Nie baby tých možností je už viac aké bielenie môžeme podstúpiť. V ambulancii kam ja chodím na bielenie, čo som písala robia bielenie štýlom, že ti najskôr zhotovia bieliace dlahy na základe odtlačkov, najprv si bieliš dva týždne doma zuby s gélmi a následne ideš potom na jedno bielenie do ambulancie ;) A to je fajn, síce neni to hneď, že trvá to nejaký ten čas, ale ten výsledok stojí za to ;)

norvana

dinda ako to myslis tym ze aky sposob bielenia ved bielenie zubov je len jedno u zubarka nie? a potom este doma si mozeme bielit nejakou zubnou pastou ale to je akurat tak vsetko nejako viac moznosti nemame

Bionetla

Naty ale kolko vychadza cenovo bielenie zubov normalne u doktora? Nemam skusenost s bielenim len s takymi beznymi vecami :)