Bielenie zubov (Bratislava)

Domka24

Robia to všetko naraz, ja tak chodím...do Perly Ružinova, tam mi zubárka urobí všetko čo je potrebné, takže nemusím chodiť od jednej k druhej a takto to mám všetko pokope...čo sa týka cien, tak záleží od toho kam pôjdeš, pretože tí zubári majú aj rozličné ceny, to si musíš už pozrieť zvážiť, že za aké peniaze si ochotná do toho ísť :)

vierocka514

Dobre, lenže ako sa dostanem k takému súkromnému zubárovi? To tiež sa k nemu nedostanem len tak, či? A zrejme to bude stáť aj neskutočné peniaze keď budem chcieť urobiť všetko potrebné pred bielením, či?

magduska

Vierocka...su aj zubari..ktori to robia..ibaze takeho statneho budes len darmo hladat lebo ti vacsinou nerobia ani len bielenie...takze ked chces zohnat vsetko pod jednou strechou tak sa budes musiet obratit na nejaku sukromnu ambulanciu...

vierocka514

Takže najskôr si človek musí dať do poriadku zuby, ísť na dentálnu hyygienu a až ptoom sa objednať na bielenie, hej?
Niekde to robia aj všetko naraz? Myslím nejaký zubár? Či musím ísť k môjmu zubárovi skrz kazy, potom niekam inam na dentálnu a inam na bielenie?

Domka24

Vieročka tak som to myslela. Človek by mal mať čisté, zdravé zuby aby mohol ísť na bielenie. A hlavne treba dbať aj na to kedy pred bielením bola robená prehliadka, pretože s kazmi by sa bieliť zuby nemali ;)

lexxa

vierocka jasné, že bielenie nie je len tak, že je potrebné aby tie zuby boli akoby pripravené na bielenie, dôležitá je dentálna hygiena. A hlavne zuby musia byť zdravé ono to nie je len tak, že zubárka to vyžaduje ale malo by to byť aj v záujme pacienta :)

vierocka514

Domka príprava na bielenie? Neviem čo tým chceš povedať. Akože myslíš, že bielenie nemôže len tak ktokoľvek podstúpiť, keď si jeden deň povie že ide si dať vybieliť? Dobre tomu rozumiem, či nejako inak si to myslela?

Domka24

Roxy tak obávala som sa toho, ale nejako to nepociťujem, riešila som to aj so zubárkou, ale hovorila, že by som nemala mať problém..tak som do toho išla. Tak ja som nikdy nemala nejaké problémy so zubami alebo tak, ale samozrejme, že tomu bieleniu predchádza aj akoby príprava na samotné bielenie ;)

Roxy1

Ďakujem :)
a nemáš zvýšenú citlivosť zubov? Alebo nehrozí väčšia pravdepodobnosť vzniku kazov? Nevaroval ťa lekár predtým?

Domka24

Ahoj - áno mám skúsenosť s bielením :) dokonca v Bratiske.. Asi rok a pol dozadu som začala chodiť na bielenie a neľutujem to. Našli sa ľudia čo ma od toho odhovarali ale ja som si postavila hlavu a nedala som si do toho kecať a urobila som dobre.