Bielenie zubov (Bratislava)

eskii

...lexxa ďakujem, že si mi pomohla. Avšak už som sa informovala na jednej ambulancii, kde bielenie robia a vysvetlili mi ako to tam funguje, ale cenovo sa mi zdá to poriadne cez limit aký som si predstavovala. Budem musieť preto nájsť nejakú inú ambulanciu, kde by mi bielenie urobili, ale aj za nejakú prijateľnú cenu. Lebo inak si to nebudem môcť dovoliť.

lexxa

Eskii nemáš to ešte vyriešené? Mrzí ma, že som sa neozvala skôr. Ak to nemáš ešte vyriešené, tak ti radšej napíšem ako to je :) Po dentálnej hygiene hneď následne ti dá zubárka termín, kedy by si mohla prísť, či ti to vyhovuje a podobne. Nemusíš sa strachovať, že termín sa ti neujde alebo niečo podobné.

vierocka514

Domka je mi to jasné, že je to niečo, čo bude vždy niečo stáť, ale vieš ako nechcem tam nechať celú výplatu alebo tak :) mohla by si mi prosím ťa napísať meno zubárky, nech v tom mám jasno? ešte som nemala čas sa nejako tomu povenovať, ale na chladničke mám nápis, že vyriešiť bielenie zubov, tak sa budem musieť na to dať :)

eskii

...lexxa áno mám na mysli či sa to dá v jeden deň stihnúť alebo nie. Jasné, tak tomu rozumiem. Takže potom normálne zubárka odporučí a dá termín ja neviem o deň o dva dobre tomu rozumiem, hej?

lexxa

Eskii samotné bielenie? celkom nerozumiem, mysíš či ti to vedia všetko urobiť v jeden deň alebo ako? Čo viem, tak najskôr sa robí dentálna hygiena a pár dní na to bielenie, keďže niekedy sa môže stať, že ďasná budú krvácať po dentálnej hygiene a zbytočne by to celé bielenie komplikovalo preto je lepšie to nechať potom za pár dní ;)

eskii

...Domka samotné to bielenie ako dlho trvá? Koľko času si si musela na to vyhradiť? Neviem si predstaviť koľko to môže trvať, keďže som nič také nejako neriešila doposiaľ mohla by si mi helfnúť? :)

Domka24

Vieri áno tak mne vyhovuje aj cenovo, predsa len bielenie zubov je niečo za čo budeš vždy platiť, len záleží od toho či viac či menej, pri tejto zubárke to mám takú zlatú strednú cestu...a zubárka je v pohode..čo sa týka prístupu a práce..nemala som nejaký problém...veď nič nedáš za to, že im cinkneš že čo a ako...ale tak to je na tebe

vierocka514

Domka tá čo si mi ty napísala, že je v Ružinove tak tá je fajn čo sa týka cien aj kvality práce áno? Tak mám tomu rozumieť? Najradšej by som bola keby nájdem zubára ktorý robí bielenie dobre a za v pohode ceny :)

magduska

Vierocka...nie narocne financne to nie je aj ked to vsetko dost zavisi od konkretneho zubara..ale na tvojom mieste by som sa skusila obratit na zubarku co ti Domka napisala a uvidis sama, na kolko ti povedia ze by ta to vyslo a co vlastne tebe bude treba v ustach urobit ;-)

lexxa

Vierocka nie každý súkromný zubár má veľké pálky, dajú sa nájsť aj súkromní zubári, ktorí majú prijateľné ceny a kvalitnú prácu, len treba hľadať :) tiež som si povedala, že do kvalitnej práce, do dobrých zubov som ochotná vraziť peniaze a čo človek neurobí pre pekné biele zuby :)