Bielenie zubov (Bratislava)

ingara

Ani ja nie...Ale u mna aj to bol jeden z dovodov preco som zmenila ambulanciu a zacala som chodit do Pearl Dental...Lebo tam maju vsetko pod jednou strechou...Zabezpecuju vsetko aj dentalnu hygienu, aj bezne osetrenia aj bielenie a to som vnimala ako velke plus...

siminii

Sissiny pri štátnych doktoroch som sa veru nestretla s tým, že by poskytovali aj takéto služby. Pri súkromných je to pravdepodobnejšie, že by si vybavila aj dentálnu hygienu, aj bielenie, že si za to zaplatíš, ale keď to pomôže tak v tom nevidím vôbec žiadny problém :)

sissiny

Mimila len problemom je asi to, ze vela dr stale nerobi bielenie a dentalnu hygienu aspon, co viem, co aj kamosky zvyknu spominat, ze by museli premyslat ku komu inemu ist.

vierocka514

Naty predsa neni nad to mať krásne biele zuby, zuby sú základ, na tom vidieť kto sa ako o seba stará! :)

christina1988

naty dnes je už našťastie pre väčšinu ľudí dentálna hygiena bežná vec, ale keď si vezmem ako to bolo kedysi, ja som dlhé roky ani len nemala páru načo je to dobré, či sa oplatí dačo také absolvovať, no ešteže som sa viac začala zaujímať :)

naty_gresova

Alzbetiena keby to bolo nejaké bielenie čo si len tak objednám cez internet tak by som nad týmto rozmýšľala, ale keďže chodím na toto ošetrenie k zubárke Baňasovej, ku ktorej chodím aj normálne tak obavu z toho nemám, nemám po bielení ani citlivejšie zuby ani nič také. Pred bielením absolvujem aj dentálnu hygienu, aj preventívnu prehliadku a mám aspoň srdce na mieste, že mám chrup v poho.

mimila

neya ja za ziadnych okolnosti by som nesla na bielenie niekam inam, jedine u doktorky, ktora ma skusenosti, prax a vie co robi, pretoze velmi si cenim to, ze mam este vsetky svoje zuby

alzbetiena

*naty_gresova* nemáš teda pocit, žeby ti to nejako poškodilo zuby alebo čosi, je to v pohode hej?
Chcem mať biele pekné zuby, ale nie na úkor niečoho chápeš :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.