Bielenie zubov (Bratislava)

naty_gresova

Nie baby tých možností je už viac aké bielenie môžeme podstúpiť. V ambulancii kam ja chodím na bielenie, čo som písala robia bielenie štýlom, že ti najskôr zhotovia bieliace dlahy na základe odtlačkov, najprv si bieliš dva týždne doma zuby s gélmi a následne ideš potom na jedno bielenie do ambulancie ;) A to je fajn, síce neni to hneď, že trvá to nejaký ten čas, ale ten výsledok stojí za to ;)

norvana

dinda ako to myslis tym ze aky sposob bielenia ved bielenie zubov je len jedno u zubarka nie? a potom este doma si mozeme bielit nejakou zubnou pastou ale to je akurat tak vsetko nejako viac moznosti nemame

Bionetla

Naty ale kolko vychadza cenovo bielenie zubov normalne u doktora? Nemam skusenost s bielenim len s takymi beznymi vecami :)

naty_gresova

Vierocka moje presvedčenie je rovnaké, ja by som nemala odvahu akože bieliť si zuby nejako inak, ale tak každý sme iný, možno by si niekto povedal, že to príliš moc prežívam, ale ja chcem mať svoje zuby čo najdlhšie a chcem aby boli pekné. Norikka to bielenie o ktorom písala sa nerobí tak ako u zubára a najmä tiež to nie je najlacnejšie. Preto ja na bielenie chodím do Pearl Dental, urobia mi najskôr preventívku, dentálnu hygienu a až následne bielia ;)

lena33

Určite by som odporučila Dental Brothers. Veľmi príjemné bielenie, super personál, viditeľné výsledky a hlavne je to bielenie bez peroxidu vodíka.

naty_gresova

Šak práve preto ja chodím aj s týmto do ambulancie, lebo mám istotu, že všetko bude OK. Že nebudem mať problém s ničím ;)

vierocka514

Naty, jo podľa mňa by bolo dobré keby bielenie sa robilo len takto ako si ty písala, že vlastne pod dohľadom lekára, stomatológa, aby sa nič zubom nestalo. Aby sa nejako neoslabili.

naty_gresova

Asi tak. Dobre si treba rozmyslieť kde ako si dá človek bielenie robiť. Ja keď som sa dozvedela o všetkých kadejakých nástrahách, tak som si povedala, že určite nebudem len tak pokúšať a kdečo skúšať. Už viackrát som absolvovala bielenie u mojej dr. Baňasovej a to mám bez stresu, bez strachu. Mám aspoň istotu, že sa mojím zubom nič nestane :-)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.