Bielenie zubov (Bratislava)

Bionetla

Ingara take cakacky mna privadzaju do zufalstva :D Tiez som proste rada ked mozem dostat presny termin a vtedy tam idem a tym je to pre mna vyriesena vec ;)

ingara

Diia presne...Najskôr som si do Pearl Dental zavolala...Nech viem na čom som...Aby zbytočne som sa neprehnala a aby som vedela či hľadať ďalej alebo čo mám urobiť...A teda milo som bola prekvapená ako to dopadlo...Lebo šak jak som jeden deň volala tak asi o tri dni mi hneď dali termín komplexného vyšetrenia, čo teda cením...Lebo keby som zase niekde na preventívku čakala minimálne mesiac, tak to by som sa asi zblázila...Nemám také vyčkávanie rada...

diia

naty preto netreba bezhlavo len tak hned menit a treba si najskor zistit ake su moznosti. informovat sa ci teda novy doktor by ta vzal. bez toho by som osobne neodisla pretoze vseobecne je s doktormi problem a najst dobrych a spolahlivych to duplom, takze treba si vsetko dobre rozmysliet, ja preto aj na pristup prizeram!

ingara

Je to bežné, ale skôr by som povedala, že pri štátnych...Osobne som sa s tým pri tejto ambulancii nestretla, práveže vopred som sa informovala a nebol problém...Tá promptnosť, to bolo pre mňa ďalšie plus...

Naty63

ingara a nemala si problém, že keď si chcela prestúpiť žeby ťa nechcela vziať alebo čosi také?...lebo dnes mám pocit, že je to úplne bežný scenár pri stomatológoch...

ingara

Ale to nielen pre teba...Ja prizerám keď vyberám lekárov aj na tieto veci...Predsa len chcem byť v pohode so všetkým...Keď už mám niekam ísť...

kolacikova

..ingara tak mňa by to nebavilo ani v prípade, žeby som tak chodila autom..také behačky nie sú nič pre mňa..

ingara

No asi mala, ale nie je...Veď ako som ti písala aj preto som prešla k dr. Baňasovej, lebo tam aj keby som mala problém ja neviem napríklad s osmičkami, že potrebujú RTG snímok, tak nemusím ísť niekam inam si to dať urobiť a vracať sa, ale by mi to všetko urobili tam...A teda po doktoroch zvyknem chodiť väčšinou MHD alebo električkou, že proste bežnými spojmi, takže keby som mala niekam chodiť a zháňať a vracať sa, no to by bolo celé zle...Takže takto mne to vyhovuje...