Bielenie zubov (Bratislava)

ingara

Jój...Jasné aj bielenie aj dentálnu hygienu predsa...Pre to sa teším, že už mám všetko na poriadku a nemusím sa stresovať...A všetko v Pearl Dental robia, kam chodím, takže aspoň nemusím zháňať kde by mi to urobili všetko to ma teší...Raddii toto je fakt, nemalo by sa to stávať...Ja teraz som aj taká pokojnejšia, keď viem, že mám v ústach všetko na poriadku...

Raddii

christina to je ale strašné, že niekto proste len tak vybaví, že pomaly sa ani do úst nepozrie, to by sa nemalo stávať!

norvana

potom dobre, ze uz aspon vies co a ako, ja nemam rada cakanie, keby som mala na nejaky termin niekam nejako dlho cakat, tak asi by som sa zblaznila, lebo to vo mne take zmiesane pocity, chaos, no neni to nic prijemne, ale teda tesim sa s tebou

ingara

To vyšetrenie trvalo asi pol hodinku alebo tak nejako...Ale ubehlo mi to celkom rýchlo...Lebo zubárka Baňasová bola príjemná...Hovorila mi čo a ako je...Kde čo mám a tak podobne...Takže som taká pokojná bola...

christina1988

bionetla len nie všade to tak chodí, napríklad kamoška má teraz stomatológa na PNke a zastupuje ho nejaká u ktorej bola raz a že jej len pozrela do úst že nemá ju tam čo bolieť a bola vybavená, tak nevie sa už dočkať, kedy ten jej zruší PN a začne robiť, kiežby ochotných doktorov bolo viacej!

Naty63

ingara to je super...ďakujem, že si popísala jak to bolo u teba...aspoň teda viem čo a jak...lebo už aj ja to budem musieť vybaviť...urobiť tú zmenu...dlho trvalo to prvotné vyšetrenie?...

norikka

Ingara akoze mas na mysli nejake kazy, ci nebodaj nieco horsie? Ono casto si ani neuvedomujeme, ale aj to ked parkrat vecer hodime rukou nad umytim zubov sa na nich velmi rychlo prejavi.

ingara

Ale to nielen teba...To by som povedala, že asi mnohých...Za posledné obdobie aj čo som sa s kamoškami rozprávala tak proste žiadna nečaká rada...A keď ešte aj rúško musíš mať v čakárni a hodiny niekde čakáš tak to vôbec nie je sranda...Norvana hej mám to za sebou...Tak som rada, že vlastne to už mám, že viem, čo a ako...Nejaké veci sa ukázali ako zanedbané, ale to som tak nejako čakala...Ale čo je fajn, že už to je vyriešené...