Bielenie zubov (Bratislava)

magduska

...norvana len kolko je stale takych ktori veria tomu, ze nejake pero alebo neico im zuby vybieli...to je na zamyslenie...

norvana

hela je to tak dobre lebo nezabudnes, lebo to nebudes objednanie odkladat, viem to podla seba, ze je to tak dobre, hned mat plan, zaznacene to v kalendari a vybavene :)

hela212

Naty je to dobre mat to tak pravidelne naplanovane, to aspon nezabudnes, ze kedy mas ist :)
Musim to aj ja zacat tak robit, ze hned si planovat kedy, aby som chodila pravidelne, aby som nezabudala. Aj ked teda zuby davaju o sebe hned vediet, ked nie je nieco v poriadku.

naty_gresova

Nie citlivosť sa nezmení keď to robí profík. Ja mám Baňasovú a jej kolegynka sa venuje výlučne iba bieleniu takže si len termín booknem u nej každý rok a je. A mám zuby jak perličky ;)

norvana

rosebud, ked sa robi bielenie profesionalne, tak sa nezmeni, horsie by bolo keby si si robila nejakymi kadejakymi pripravkami volnedostupnymi, z toho by taketo problemy mohli nastat, aspon teda moj nazor je taky ;)

rosebud

A ty chodíš pravidelne na bielenie? Zaujíma ma či nejako sa nezmení citlivosť zubov napríklad na sladké, studené a tak, či nebudú také citlivejšie.

norvana

rosebud taketo nieco by som ja neriskovala, ze skusat nieco, co nie je overene a bielenie ked sa nerobi pod dohladom dr. ktory sa tomu rozumie, no nemala by som na to proste odvahu, zuby svoje mam len jedny a treba im dat starostlivost ako sa patri!

rosebud

Len pri tomto by som sa bála skôr o zdravie zubov, nepoškodí to sklovinu? Neoslabí to nejakým spôsobom zuby?

svejeeelle

Bielenie zubov - hespac.com je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

jarmilaku

Ingara to je fakt...nie je nad ten pocit, keď viem, že sa nemusím báť do jablka zahryznúť, dať si zmrzlinu a tak podobne...lebo teda niektorým ľuďom aj takéto veci dokážu narobiť problémy a to si neviem predstaviť, že by som sa tak obmedzovala...