Bielenie zubov (Bratislava)

ingara

Stratenazena, väčšinou sa nechodí v jeden deň aj na dentálnu aj prehliadku...Najskôr ideš na dentálnu a potom o niekoľko dní k zubárke na preventívnu prehliadku...

mariama254

For you - stratenazena
Tak okolo hodinky je to v priemere by som povedala. Zalezi ako su na tom tie zuby, ze ci sa ide aj pieskovat alebo to nie je treba ako vlastne to je. Ale dlhsie nejako nie.

stratenazena

Naty kolko tak priblizne dentalna hygiena trva? Moze sa potom ist hned akoze na preventivnu prehliadku alebo ako to je?

jarmilaku

No to aj ja, lebo takéto veci sú už potom nezvratné...a môže sa zmeniť aj citlivosť zubov a takéto, to by som nemala chuť riskovať...

naty_gresova

Norvana si asi ani neuvedomuješ ako si si mohla sklovinu poškodiť, nie je to dobré kadečo a nedajbože, že jedno cez druhé, ja chodím do Pearl Dental na dentálnu, aj na bielenie, to mám istotu, že proste vedia, čo robia, keďže sa tomu venujú a je to pod dohľadom, zatiaľčo takéto rôzne pasty a pásiky a neviem či, tak to nevieš či je to bezpečné, bola by som s tým proste opatrná :/

norvana

malo by to takto byt, ked si vezmem, ze ake rozne sposoby bielenia som ja absolvovala, na co vsetko som sa dala nahovorit, ze co som si pokupila a kolko penazi ma co stalo, tak akoze hanbim sa za to fest, ale tak uz nastastie mam rozum :D

christina1988

súhlasím s tebou, tiež som kedysi prizerala na to, že aké mám zuby ako pôsobím na ľudí a tak, ale teraz už sa na to pozerám inak, už proste je pre mňa základ moje zdravie a vzhľad zubov riešim pre seba, pre svoj kľud.

martinaZV

Norvana podla mna netreba nejako brat ohlady na to ci sa ruska nosia alebo nenosia, predsa len toto a celkovo hygienu co sa zubov tyka myslim, ze robime v prvom rade pre seba, nie pre okolie.

norvana

rosebud a teraz chodis na bielenie normalne k stomatologovi, ci nechodis vobec alebo ako to momentalne mas?
lebo myslim, ze teraz ako sme ruska odlozili tak teraz este viacej ludi si dava na bielych zuboch zalezat :)

rosebud

Magduska teraz sa tomu smejem aj ja, ale teda nebola som iná po pravde :D Tiež som po kadečom siahala, lebo som si myslela, žeby mi to mohlo niečo priniesť, nejakú zmenu.