Gynekológ Modra

alexaja

simcika, presne, tiez k nemu chodim a mne napriklad zavadzal vnutromaternicove teliesko, lebo ten predtym mi tam nieco pomrvil :(, bolelo to a nemala som to spravene dobre. tu u mudr. Pavlitu vsetko ok, nemam co vytknut.

simcika

no ja by som ti nikoho ineho ani neodporucala, nakolko je tu stadialto uz moj treti gynekolog a teraz uz by som vobec nemenila. vyhovuje mi absolutne.

simcika

mne sa napriklad u pana Pavlitu predtym sestricka nepozdavala, ale odkedy ju vymenil, tak tam chodim velmi rada. tato terajsia je velmi mila. a pan doktor je skvely, k nemu teda nemam absolutne ziadne vyhrady. no ale to je pravda, to vela spravi, ked je sestricka neprijemna. aj mne uz nejedna pokazila den :-D

hmartinia

Ano, jasne, telefonaty ma logicky, na starosti sestricka. No proste nie je nad to, ked je u gynekologa aj ta v pohode. Aj to ti vie "sprijemnit" celu tu navstevu rozhodne :D

luubinka

ale by si sa cudovala fakt, niektori byvaju ozaj natolko vytazeni, ze jednoducho tie telefonaty nestihaju. ale tam, kde to funguje normalne, vedia zavolat naspat. toto zalezi inak aj od sestricky a jej pristupu som si vsimla.

samija

mne to velakrat pride tak, ze to uz niektori lekari robia aj schvalne. tvaria sa, ze maju vela a telefon nedvihne ako je den dlhy.

45sara45

ano, to je super, lebo velakrat to byva tak, ze sa nedokazem ani len dovolat. a ked pridem tam, tak sa len zbytocne prezeniem. cize toto sa mi ozaj nepaci.

samija

to je pravda, vsade to takto nefunguje, aj ked nechapem preco. ale konkretne unho sa to da, pozerala som stranku. :) paci sa mi, ked je to takto prehladne a vies si to pozriet aj online. aj co sa tyka dovoleniek a podobne.

hmartinia

A ako to prosim ta u nich funguje, da sa aj online objednat na vysetrenie ci nie? Podla mna by to uz takto malo fungovat vsade, len opak je pravdou. Niektori maju este totalne zastarale metody.