Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Gynekológ Modra

mijja

Vacsinou to byva tak lebo tam kde chodi mama tam automaticky zoberie aj dceru. Z hladiska jedneho je to predsa len lepsie, lebo niekedy sa daju vysledky jednej poslat po tej druhej a naopak alebo sa clovek automaticky objedna naraz na preventivku. Mna tak mamina tiez dala zapisat vlastne u svojho pana doktora, ktory vsak potom uz odisiel do dochodku a tak som nam noveho nasla ja. A velmi lutujem jedine to ze sme o nom nevedeli uz skor :)

Laurosik

tiez som si presla kadecim u gynekologa, ale ako podla mna najhorsi bol ten prvy den, prva navsteva. predsa len pre mlade dievca je to fakt take - no nie vobec prijemne.

darinka76

No a nebude to risk ked pises ze ma dlhorocne skusenosti, ze praveze bude zastavat tie stare metody?...Lebo toto som ja uz zazila a nechce sa mi to absolvovat po druhykrat teda veru ze vobec...

simcika

no podla mna ked sa vam uz rok nedari tak je na mieste mozno vyskusat aj sluzby niekoho ineho. ja nechcem nikoho podcenovat alebo co ale je pravda ze kazdy lekar ma iny pristup, no a niektori proste idu tabulkovo podla toho co sa len naucili a niektori realne aj prizeraju na pacientov individualne. odporucam vam navstivit pana doktora pavlitu - ma more skusenosti, posobi uz dlho cize tam sa bat nemusite.

lulina_majerova

pre niekoho to môže byť dlho pre niekoho ešte krátko. ako my sme s týmto problém nemali, to práveže sme si museli dávať skôr pozor :D som len tŕpla zakaždým keď mi náhodou len deň či dva meškávala menštruácia, že som ju mala takú nepravidelnú. koľkokrát aj týždeň.

jarulinda

Sara ja by som teda uz viac necakala keby viem ze je u niekoho ineho takato moznost. Ved partner alebo muz je toho tiez sucastou tak by mal byt predsa aj on pri tom ultrazvuku. A rok sa uz snazite? Nie je to nejako dlho?

darienka

ono to ani nie je ze nadstandard sluzba, len to je prave ta modernizacia aj v tomto smere nie len vo vybaveni. to co ti robi vlastne kazdy rok ten ster z krcka na cytologiu a potom nasledne tu palicku rozotrie na sklicko a to sa posiela do labaku, tak tu ti ted ster vlastne neotrie na sklicko ale da to do takeho roztoku a tam to ma o mnoho dlhsiu zivotnost a teda keby bolo nieco treba spravit nejake vysetrenie tak nemusis chodit na dalsi ster.

45sara45

darienka no o tom som uz pocula, ale ozaj fakt len pocula :D
marekana my sme tak tiez cestovali a aktualne sa snazime o druhe babo asi rok tak sme z toho uz taky zufali ze sa nam nedari.
juchio inak toto je velmi super ze je tu aj nazor chlapa. no u mojho aktualneho pana doktora vlastne tiez som v ambulancii len ja aj pri sone aj pri vsetkom a partner ma caka vonku a ja mu uz len referujem. bola by som radsej keby pristupil ze moze byt aj on so mnou ked uz rok riesime to druhe babatko.

45sara45

darienka no o tom som uz pocula, ale ozaj fakt len pocula :D
marekana my sme tak tiez cestovali a aktualne sa snazime o druhe babo asi rok tak sme z toho uz taky zufali ze sa nam nedari.
juchio inak toto je velmi super ze je tu aj nazor chlapa. no u mojho aktualneho pana doktora vlastne tiez som v ambulancii len ja aj pri sone aj pri vsetkom a partner ma caka vonku a ja mu uz len referujem. bola by som radsej keby pristupil ze moze byt aj on so mnou ked uz rok riesime to druhe babatko.

juchio

neda mi nepridat sa do tejto diskusie, hoci je to skor zenska tema. chcel by som vsak vyzdvihnut sluzby pana doktora a hlavne aj jeho prepracovanu technologiu so systemom umelej inteligencie. dalsia vec mohol som byt so zenou s nou pri 4D sone nasho drobceka, co ked sme chceli u jej stareho doktora tak to mozne nebolo este sme sa citili my blbo ze co to vlastne chceme.