Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Gynekológ Modra

stastna125

a nemohlo sa to proste zmenit? ono ked je niekto obezny, tak je bezne, ze maju takuto "diagnozu". ale ked schudnu, tak zase je tam velka pravdepodobnost, ze sa im otehotniet podari.

zizuska

no je to otrasne, potom sa ta zena na to upne a zruti sa jej vsetko v priebehu par sekund. ved si zober, ze su zeny (a je ich nespocetne vela), ktorych zmysel zivota je proste mat deti. a ked im niekto povie nieco taketo, tak je to proste koniec.

benquis

Tak nechcem sa zastávať, ale možno to ozaj nebolo naschvál. Aj lekári sa vedia zmýliť. Ale zase na druhej strane je pravda, že takéto urýchlené závery netreba robiť a hlavne nie to takto predostrieť pacientke, keď to nie je isté na 100%.

limovienka

malekana, tak to by ma skutocne zaujimalo, co spravil zle. dufam, ze si v poriadku a nejak ti neznicil zdravie. lekari su vselijaki. sestrin gynekolog jej napriklad povedal, ze v zivote nebude moct mat deti. tak si vies predstavit asi, ako rychlo sa jej zrutil cely svet. a teraz ma dve zdrave detiska :)

malekana

Presne tak, sama by som unho nebola uz velmi davno, keby nemal take skusenosti. Ale poviem ti - jeden gynekolog, ktoreho som mala, si skutocne myslel, ze robi dobre, to co robi a nakoniec som sa dozvedela, ze sa malo postupovat celkom inak pri vysetreniach a zakrokoch, ktore mi robil.

stastna125

nie, toho sa ja praveze vobec nebojim, ze by nebol skuseny alebo co. nemyslim si, ze by chodilo tolko zien k nemu, keby nebol odbornik vo svojom odbore.

malekana

Mne sa velmi paci u pana Pavlitu. On zakazdym presne povie, co a ako, co ide robit, vsetko vysvetli, mne to takto vyhovuje. Ma 28 rocnu prax, co sa podla mna aj odraza na jeho praci :) Uz som mala aj takeho, ktoreho som sa pytala na uplne banalnu vec, co sa antikoncepcie tyka a odpovedal mi takym stylom, ze si to mam nastudovat z pribaloveho letaku :D