Gynekológ Modra

zuzanhitka

to je jedna vec a dalsia vec je, ze je proste ten doktor taky vludny, ze vsetko pekne vysvetli a da najavo, ze mu moze pacientka verit. to spravi rozhodne vela :)

krinka

áno, to je pravda, to je veľmi dôležitá. žiadne dievča sa samé od seba v takom mladom veku nezoberie a nejde k tomu gynekológovi.

neya

asi nie az tak rozumna :D ale ono vela spravi ta vychova a ako ta k tomu mama vedie. so mnou isla v 18tke automaticky, nastastie som teda skor nemusela, nemala som ziadne problemy predtym.

lorQa

Hlavne, že chodia :) Je úplne jedno s kým. Vieš, že sa to proste nezanedbáva. Lebo akože mala som kamošku na výške a tá mi povedala, že ešte v živote u ženského nebola. Som čumela ako puk na ňu, veď to snáď ani nie je normálne v dnešnej dobe. A mladá, rozumná baba.

zuzanhitka

to je jasne, to som bola samozrejme prvy raz s mojou maminou. ale ked mas dobreho gynekologa, ze je aj na teba mily a nerobi si len cisto svoju pracu "natvrdo", tak myslim, ze nemaju problem ani mlade dievcata chodit same.

kotros

tak ved ani dnu s tebou nikto nejde, takze to je jedno, nie? je rozdiel, ked tam ide prvykrat nejake mlade dievca a dospela zena.

zuzanhitka

ja uz som si tak zvykla vsade chodit sama. a mna inak skor rozhodi, ked je niekto pri mne, ked idem na vysetrenie tohto typu ako ked som sama :D

liara

Marge, toto by aj mňa motivovalo :D Aspoň by som nemala výhovorky tam neísť a tá kamoška by ma tam už nejako proste dotiahla :D

marge1987

Liara najprv som chodila do Pezinka, lebo som si nevedela vybrat v Modre nikoho. Ale potom mi kamaratka povedala, ze chodi k mudr. Pavlitovi, tak som sa prehodila k nemu :D A normalne nam to vychadza tak, ze spolu chodime na preventivky :D cize som happy.