Gynekológ Modra

kajana

Samozrejme, ze kazde tehotenstvo je vynimocne a porod tiez :D Ale uz som zistila, ze velmi vela spravi to, akeho mas lekara. Tehotna som bola dvakrat, a pri kazdom jednom som mala ineho gynekologa. A to ti mozem povedat, ze to bol obrovsky rozdiel.

zdenika

Mňa síce neodrodil, ale odporučil mi skvelého pôrodníka. No a celé tehotenstvo som bola vlastne uňho a absolútne to neľutujem. Lepšieho lekára som ani mať nemohla v tomto náročnom období :D Ako hovoria niektoré ženy, že tehotenstvo je najkrajším obdobím, u mňa to teda takto veru nebolo :)

kajana

Tak napriklad dokladne riesenie kazdeho zdravotneho problemu, ktory sa vyskytne, nielen ze daco predpisat pacientke, nech je ticho. Zaklad je aj to, ze ta proste lekar realne aj pocuva a snazi sa ti pomoct. Toto som nasla u pana Pavlitu.

kajana

Presne tak - alebo ked nastane nejaky zdravotny problem na tvojej strane, vtedy clovek vidi, ako je onho postarane. Mne sa dostava presne takej starostlivosti, aku potrebujem, takze ja by som rozhodne nesla inam.

anicka89

no najlepšie je ozaj mať takého doktora, pri ktorom fakt vidíš, že sa stará a že ho tvoj stav reálne aj zaujíma :)

benquis

Môže byť, ale každopádne sa to dá povedať žene aj jemnejšie. Všetko záleží od povahy a prístupu lekára. Niektorým je jedno, akým spôsobom ti oznámi zlú správu.