Gynekológ Modra

luubinka

no ja uz som zo dva roky asi nejako u pana Pavlitu a ani raz sa mi tu nestalo, ze by bol s nim v tomto nejaky problem. nic nezamlci, dozvies sa zakazdym potrebne veci. kazdy podla mna ale taky ochotny nie je, ono to vidis na tom lekarovi hned od prveho momentu ako s tebou bude jednat po cely cas.

samija

jasne, ved viac sa dozvies, mozes byt rozhodne vo vacsom klude ako ked ti nie je povedane a vysvetlene nic a zostavas tak v nevedomosti. ja osobne z toho byvam dost nervozna a nemam rada, ked sa musim navyse vypytovat.

Naty63

mne teda osobne viacej vyhovuje, keď mi ten doktor má čo povedať ako keď ma len vyšetrí a je ticho. to vážne nemám rada.

45sara45

Tak to je obdivuhodne, to je super :) To by si mali aj mnohe mlade brat priklad. Ak je doktor nejak extra zhovorcivy, o to lepsie pre tie babky, lebo tie sa tak dost lubia vykeciavat, to poznam :D

maca342

Podla mna normalna, bezna vec :) Treba sa od toho odosobnit a nebrat to tak vazne. Je to lekar ako kazdy iny, je potrebne, aby ta prezrel. A je nutne chodit proste stale. Aj moja 80 rocna babicka este stale chodi na prehliadky a to je skvele :) Tak to ma byt.

kolaria

Neviem, asi som jediná, ale ja teda vôbec nebývam nervózna, keď mám ísť na vyšetrenie ku gynekológovi. Ani predtým a ani počas neho. Som asi jedna z mála, ale takto to mám ozaj odjakživa. Odkedy chodievam na prehliadky.

zdenika

No tak v prvom rade potrebuješ hlavne počuť, že si v poriadku a ak je niečo zle, tak ti to istotne povie, musí. To by bolo zanedbanie starostlivosti alebo teda niečo v tom zmysle, neviem presne ako sa tomu hovorí. Ja zase uvítam aj nejaký ten pokec k tomu, mne viac vyhovuje, keď doktor rozpráva ako keď je ticho. Vtedy som ešte viac nervózna z celej situácie :D

kajana

Stastna, presne v tej odbornosti to bolo. Ak som sa aj na nieco spytala, nieco ma zaujimalo, nedostalo sa mi takej odpovede, aku by som cakala. To uz viac informacii som si ozaj nasla na googli.