Gynekológ Modra

liara

Marge, toto by aj mňa motivovalo :D Aspoň by som nemala výhovorky tam neísť a tá kamoška by ma tam už nejako proste dotiahla :D

marge1987

Liara najprv som chodila do Pezinka, lebo som si nevedela vybrat v Modre nikoho. Ale potom mi kamaratka povedala, ze chodi k mudr. Pavlitovi, tak som sa prehodila k nemu :D A normalne nam to vychadza tak, ze spolu chodime na preventivky :D cize som happy.

ramicha

Zimka, ono to dost zalezi aj od toho, v akom rozpolozeni sa prave nachadzam :D Niekedy mi cakanie vobec neprekaza, inokedy je zas nieco, kvoli comu sa ponahlas a ked ti taketo nieco do toho vojde, tak jasne, ze mas nervy :D Ale velakrat ti zase vie aj doktor spravit den a ja aj zabudnem, ze som nejake nervy vobec mala :D

liara

Ono sa tomu niekedy nevyhne ani ten najlepší lekár. Nie zakaždým sa totiž dá všetko do bodky naplánovať. A každý deň je takisto iný, niekedy príde menej pacientiek, inokedy zase viac, každá z nich má iný problém, atď. Takže sem-tam sa to istotne stane, dá sa to pochopiť, treba byť troška tolerantný, ale stále by to takto byť nemalo, to je jasné :)

simcika

mozno to nie je dostatocny dovod, preco u doktora zostavat, ale aj tak si zober, ze sa to veru casto nevidi. ja takmer vsade cakam neskutocne dlhy cas, uz v podstate bez knihy ani na vysetrenie nechodim, lebo by som sa tam bez toho citania zblaznila. takto aspon nejakym sposobom viem ten cas vyuzit.

lenusa00

zalezi, co mas pod lepsim fungovanim na mysli :) niekomu staci malo, napriklad, ze pred vysetrenim dlho necaka. u mna toto veru nie je dost.

alexaja

aliara no najprv take zvlastne az neprijemne pocity, potom prisla bolest. muselo ist von. no a tuto som uz vyse polroka a super. neviem, ci to ten predtym robil prvykrat alebo co alebo ci aj ine maju taketo skusenosti, neskumala som, ale teda viac ma tam uz nikto nevidel.