Gynekológ Modra

hmartinia

mas na mysli negativne zazitky? aspon za seba teda mozem povedat, ze sa mi doposial nic negativne na gynekologii neprihodilo. nemyslim si, ze je to pravidlo, nemusi sa kazdemu diat nieco zle pri tomto druhu vysetreni.

alexaja

to ticho je este v pohode, ale tak ja mam vselijake zazitky "z kresla" :D a nie vsetky boli zakazdym najprijemnejsie. myslim, ze kazda jedna ma nejaku takuto skusenost s gynekologom :D

darrianna

Haha presne :D Nie je nad to. Ja mám s tým mojím perfektný vzťah :D Zakaždým spolu vtipkujeme, a to ti môžem povedať, že ten stres z toho vyšetrenia zo mňa hneď opadne.

Naty63

akože ono sa to prežiť dá, ale tak povedzme si narovinu, asi je to o dosť príjemnejšie, keď je k tebe niekto milý a privíta ťa s úsmevom napríklad aj v tej ambulancii :D potom celé to vyšetrenie prebieha podľa mňa v úplne inom duchu.

45sara45

hej? ty to mas takto? :D tak to veru nie sme na rovnakej vlne :D ja si musim totizto sadnut so vsetkymi, s kym tam pridem do kontaktu :D nie je to jedno podla mna.

majusaa

tak to mas velke stastie podla mna :) ale tak mne napriklad staci, ked je doktor v pohode, sestricka nech je hocijaka :-D

kajana

Tak s tymto ma podla mna problem velmi vela zien :) Ze proste aj ked je doktor mozno v pohode, tak sestricka je na zblaznenie :D Malokedy sa stane, ze obaja su ukazkovi, ale ja to nastastie chvalabohu mam :D

zuzinecka88

Tak tak, mila a ochotna sestricka, to je proste zaklad u kazdeho doktora, nie len gynekologa :) Vsade by to malo byt tak, ze sa s nimi da v pohode vyjst.

vricka86

tak tomuto sa ja snazim vyvarovat. vsak na co tam potom maju tie telefony, no nie? hlavne aby boli sestricky v pohode, pretoze ony tieto veci maju na starosti.