Gynekológ Modra

zabkiara

akoze uz ste sa s takym niecim stretli, ze bol na vas (akykolvek) doktor zly? a to si moze nieco taketo realne dovolit?

dubsicka

ale ja tomu proste nerozumiem :) clovek by jednoducho nemal robit to, co ho realne nebavi. ja chapem, ze kazdemu to takto v zivote nevyjde, ale toto je taky typ profesie, pre ktoru sa nerozhodnes zo dna na den :) no nejde mi to do hlavy proste.

luubinka

to je pravda, uz to robia asi az prilis dlho, inak to nevidim :D ale toto iste mas aj s instruktormi v autoskole napriklad. ked nieco robis 20-30 rokov, tak skor ci neskor to proste pride :D

lenusa00

no tak vek vobec nie je smerodajny :D a ti starsi zase niekedy nemaju az taku trpezlivost, s tymto mam skusenosti zase ja.

nechalicka

tak z pezinku je to relativne kusocek, cize to sa da :) niektori by k mlademu nesli, lebo si mozu mysliet, ze nema tolko skusenosti ako starsi lekar, ale toto sa mne uz viackrat vyvratilo.

alexaja

to je fakt, toto ja stale hovorim, je proste vek, ktory by sa nemal prekrocit :D niektori si mozno myslia, ze cim starsi doktor, tym viac skusenosti, ale to vobec nezavazi, nie je to proste pravidlo. a pavlita je na tom ako vekovo?

noela

No vedelo sa aj mne stávať kadečo, neboj sa. Ale tak to som mala takého staručkého doktora, on už vôbec neordinuje, aj tak si myslím, že ordinoval dlhšie ako mal :D Teraz chodím k Pavlitovi a všetko super za mňa.