Gynekológ Modra

zuzinecka88

Tak ja chodim k jednemu uz nespocetne vela rokov, este pred tehotenstvom som zacala k nemu chodit a je velmi dobry na mna od sameho zaciatku. Nechapem, preco by to malo byt inak.

nechalicka

kazdopadne si myslim, ze by sa ten postoj nemal menit z toho hladiska, ci je zena tehotna alebo nie je. doktor sa ma spravat ako profesional v oboch pripadoch.

matinaruz

no toto je veľmi dôležitá podľa mňa. lebo tá zdravotná starostlivosť je úplne iná ako keď žena tehotná nie je. a niekedy sa môže stať, že sa ten lekár správa napríklad počas tehotenstva k žene citlivejšie ako keď tehotná nie je.

vricka86

bola som unho ako tehotna a mozem povedat, ze bolo u mna velmi dobre postarane :) ale tak nielen pocas tehotenstva, celkovo mi je unho fajn. tiez som sa stretla s tym, ze nie kazdy gynekolog ma aj tehotne pacientky.

zabkiara

aj co sa vysetreni tyka, tak vsetko ok?mam na mysli pre tehotne. neviem, niektori nechcu vobec tehotne zeny brat.

simciacik

Tak ono to zase az tak jedno nie je :D S gynekologmi tam az taku skusenost nemam, vlastne iba s jednym, chodim k Panovi Pavlitovi a inde uz nepojdem. Vyhovuje vo vsetkom

zuzanhitka

no ja napriklad si pamatam, kedysi som chodila k jednemu, ktory bol uplne zakazdym ku mne velmi neprijemny a arogantny :D uplne stacilo, ked som si zabudla pred vysetrenim pozriet datum zaciatku poslednej menstruacie a uz bol ohen na streche :D dobre ze z koze nevyletel. ale tak brala som to uz viacmenej s rezervou.