Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička

Príspevok v téme: Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička
elalala

Ahojte. Mám 20. Idem na plastiku - operácia uší - korekcia tvaru. Nikto o tom z mojej rodiny, známych, ani kamarátov nebude vedieť. Kamaráti a známi o tomto probléme nevedia, už 20 rokov ho ukrývam, vôbec nemôžem nosiť vlasy vypnuté, je to peklo, ten kto nezažil - nepochopí. Idem úplne sama k cudziemu človeku, do inej časti SVK, u kt. budem mesiac bývať, kým sa to prelieči. Rodičom som povedala, že idem na brigádu robiť animátorku do tábora. Na túto operáciu som si zarobila minulý rok brigádou v zahraničí. Tieto peniaze všetky miniem (lebo ani ubytko a strava nebude zadarmo), čiže neviem čo im poviem, ked prídem a budú čakať, že som si zarobila a pritom všetko miniem. Moji rodičia sú proti akémukoľvek zásahu do tela. Vedia dobre, že ma to trápilo a trápi, ale tvária sa, že nič nevidia. Ale hlavne že ked mal brat akné, tak robili všetko možné aj nemožné, aby mu s tým pomohli (za čo ich neodsudzujem, ale nechápem, prečo nerozumia mne, ved čo, ja by som mohla žiť aj s hrbom a oni by povedali, že tak to ma byť!!). Mám z toho dobré komplexy a nešla by som nikdy na operáciu prs (aj ked mam Ačka), ani na žiadny botox a pod. sprostosti, ale toto je dnes fakt bežne a verím, že mi to úplne zmení život, na koľko ho mám poriadne obmedzený vdaka mojim ušom. Ale mám aj obavy, čo to bude za človeka, z operácie, bolestí, možných komplikácii a hlavne z toho, že nikto nebude stáť pri mne ako morálna opora, Nerada takto klamem, ale musím. Asi ma tu odsúdite, ale je mi to jedno. Vy by ste na mojom mieste urobili to isté a možno už aj skôr. Napíšte prosím, čo si myslíte vy. Ďakujem.

Filip TT

Celebrita - ty si dieťa zo svadobnej noci? To je úplná romantika :)

Vaši sa na seba tešili, bola si splodená v tej najväčšej láske a túžbe.

Mala si dobré rodinné zázemie, nech už boli tvoji rodičia akýkoľvek, ale snažili sa o svoj vzťah. Názorne ti ukázali, že každá kríza sa dá prekonať. Väčšina spolužiakov našich detí prežila rozvod svojich rodičov, majú pokrivený pohľad na manželstvo, na vzťah, neveria v lásku. Ty však máš pevne zakódované ako by to malo vyzerať a nie si ochotná z toho ustúpiť aj za cenu toho ako píšeš, že by si nemala sex celý život.

Dostala si od nich veľmi veľa.

Messje

Joj celebrita si ma rozosmiala.Ma k tomu nieco napadlo ale...sa to sem nehodi ale...ja to dam.
Mozno bol ten kolac v rure prilis dlho,alebo prilis kratko.A mozno rura nebola dostatocne vyhriata.Alebo az prehriata :-)

celebrita facebooková

:):):):) Už viem, prečo som škaredá a nevydarená :) Lebo moji rodičia mali až po svadbe sex. Oni si pred svadbou nenacvičili, ako sa robia deti a potom to nevedeli, nemali odskúšané a natrénované, no a ja som ich prvé decko, to akože len tak bez prípravy počas svadobnej noci skúsili a prvé decko sa nevydarilo, druhé už bolo vydarenejšie a tretie najvydarenejšie :) :) :) no však takto to bolo. Lebo keď napríklad pečieš koláč, tak na úplne prvý pokus sa ešte nemusí vydariť, ale na druhý pokus už bude lepší, na tretí pokus ešte lepši, a tak ďalej :) Niektoré veci sa proste vydaria, len keď sú natrénované, ale toto naši nevedeli a potom to tak aj dopadlo :)

Messje

Urcite budem na teba mysliet v ten den.Preto som sa to pytala.
Hlavne uz neries nic.Uz sa len tes na ten den.Neplac,ziadne stresy,neponocuj,aby si nemala depky zase.Vsetko to nerobi dobre na psychiku.
A rak sice nie som,ale tiez patrim do vody...A tak to aj je.Milujem vodu.Ked som v mori,dokazem byt pod vodou aj pol dna.Neplavam,len sa potapam.Musim byt vo vode celá a hlboko. No cista ryba :-)

pravý obranca

neviem111111...ela nepotrebuje psychologa..ona potrebuje sebavedomie ktore nadobudne po operacii..nedestruktuj jej osobnost...a nezhadzuj ju...my silny zijeme len raz..a preto chceme napredovat

neviem111111

elala, tvoja odpoved na filipovu otazku paradne ukazuje, ze sa vobec nemas rada. namiesto toho aby si odpovedala, co sa tebe na sebe paci, odpovedala si co ti kto chvali. ale je jedno co ti kto chvali, rozumies? zit musis podla seba, nie podla nazorov inych, a spokojna so sebou musis byt hlavne ty sama a na ostatnych mozes kaslat. na operaciu chod ked na nu chces ist, ale naozaj urob nieco pre seba a zacni chodit k psychologovi. nie je to ziadna hanba. a ani plakat nie je ziadna hanba.

elala

celebrita: Ďakujem ti veľmi pekne za podporu :) Vieš, nebola by až taká zložitá, keby som mala čisto odstávajúce uši, ale ono ja som ťažší prípad. Ja som kedysi nosila strojček a po tom, mala som pekné rovné zuby, ale akonáhle mi narástli tie sprosté zuby múdrosti, sa mi to tam znova posunulo, ako nemám ich nejak veľmi krivé, ale nie je to to, čo bývalo. Aj v mojej rodine majú všetky ženy štíhlu postavu, ale prsia majú dosť veľké, ja tiež fakt neviem prečo práve ja musím takéto záležitosti dediť po otcovi :D A ani môj otec nie je najchudší, čiže je dosť možné, že aj ten môj ma svojimi pretromfol :D Alebo to bude teda tá nejaká hormonálna porucha ako vravíš :) Ja nemám nejak veľké zuby, ale za to som zdedila po mame predkus, čiže tiež to nie je sláva. Tiež som úplna miešanina oboch. Tak nevrav, vieš, aj ja mám niekedy taký pocit, ale väčšmi ako to, mi chýba už len blízkosť druhej osoby, ktorá by ma pochopila a bola mi oporou. Ale je pravda, čo píšeš, že dnes sa stáva väčšinou práve toto, ked sa rozhodneš s niekým ísť do vzťahu. Mne stačí pozorovať vzťahy okolo seba a dobre to vidím, ako to je a o čom to je. A taktiež viem, čo je to tichá puberta. Podľa mňa ma do slz nedostali ani tak moje uši, ako to, ako som v tom sama, ako musím všetkým klamať, ako je môj život celý neúprimný a obmedzený, ako by som najradšej od celej situácie utiekla. A presne toto, čo opisuješ, je pravda a aspoň vidíš, že skutočne sú tie uši dôležité, kedže nemôžeš skoro žiadne zamestanie vykonávať bez vypnutých vlasov. Takže je to poriadne nepríjemné, ešte môžeš vyzerať ako lenivá, ale nie je to tak. Ďakujem ti ešte raz, že mi dodávaš aj ty silu ísť do toho :))

messje: Ešte povedz, že si v znamení raka a už budeme asi dvojníčky :D Prsia ma budú určite trápiť až ked si nájdem nastávajúceho, čo teraz ešte nehrozí :) Ja nechápem zase, prečo práve ja musím mať uši tak výnimočne iné a odlišné...A dakujem aj tebe velmi pekne :) Mám to 7.7. a o týždeň na to, mám narodky. V ten deň mi držte palce :)

pravy obranca: Neboj, nenechám sa odhovoriť. Dobre viem, aké moje uši sú. Niektorí celý život snívajú o nejakej dovolenke, aute, stretnutí s celebritou a ja celý život snívam dať si občas gumičku, žiť a rozhodovať sa bez obmedzení, ktoré mi moje uši spôsobujú. To pochopí len človek žijúci s nejakým komplexom, ktorý ho vážne obmedzuje. Takže dakujem za podporu :)

pravy obranca

elaaa..a ja TA CHCEM UBEZPECIT ZE NEVYHADZUJES ZIADNE PENIAZE DO OVZDUSIA...A NEBUDES NIC LUTOVAT!!!LEBOO NAJLEPSIA INVESTICIA JE PREDSA DO SEBA!!!!!!!!!!!

Messje

elaaaaa
A nie si ty ja?Plne pery,dlhe vlasy,zelenomodre oci..vraj mam aj ja aj ked mne sa ta farba nezda.Usi mam ale urobene a aj prsia.S usami stale spokojma nie som,ale neriesim to.Keby si videla tie moje este aj teraz...to by si videla :-)
Ja ti prajem nech sa to podari.
Kedy to vlastne mas naplanovane?Ktory datum?

elala

Oči mám zelenomodré asi strednej veľkosti. Niektorým sa páčia oči, niektorým moje dlhé vlasy, pritom vôbec nevidia ako mi v poslednom čase zredli a aké mám zničené končeky, našťastie tento týždeň už idem aj kaderníčke :) Dalej mi zvyknú niektorí chlapi chváliť moje plné pery (čo asi viem prečo) a úsmev. Ja osobne sa na seba môžem pozerať len ked som namaľovaná a pekne oblečená, inak sa zrkadlu vyhýbam.