Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička

Príspevok v téme: Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička
elalala

Ahojte. Mám 20. Idem na plastiku - operácia uší - korekcia tvaru. Nikto o tom z mojej rodiny, známych, ani kamarátov nebude vedieť. Kamaráti a známi o tomto probléme nevedia, už 20 rokov ho ukrývam, vôbec nemôžem nosiť vlasy vypnuté, je to peklo, ten kto nezažil - nepochopí. Idem úplne sama k cudziemu človeku, do inej časti SVK, u kt. budem mesiac bývať, kým sa to prelieči. Rodičom som povedala, že idem na brigádu robiť animátorku do tábora. Na túto operáciu som si zarobila minulý rok brigádou v zahraničí. Tieto peniaze všetky miniem (lebo ani ubytko a strava nebude zadarmo), čiže neviem čo im poviem, ked prídem a budú čakať, že som si zarobila a pritom všetko miniem. Moji rodičia sú proti akémukoľvek zásahu do tela. Vedia dobre, že ma to trápilo a trápi, ale tvária sa, že nič nevidia. Ale hlavne že ked mal brat akné, tak robili všetko možné aj nemožné, aby mu s tým pomohli (za čo ich neodsudzujem, ale nechápem, prečo nerozumia mne, ved čo, ja by som mohla žiť aj s hrbom a oni by povedali, že tak to ma byť!!). Mám z toho dobré komplexy a nešla by som nikdy na operáciu prs (aj ked mam Ačka), ani na žiadny botox a pod. sprostosti, ale toto je dnes fakt bežne a verím, že mi to úplne zmení život, na koľko ho mám poriadne obmedzený vdaka mojim ušom. Ale mám aj obavy, čo to bude za človeka, z operácie, bolestí, možných komplikácii a hlavne z toho, že nikto nebude stáť pri mne ako morálna opora, Nerada takto klamem, ale musím. Asi ma tu odsúdite, ale je mi to jedno. Vy by ste na mojom mieste urobili to isté a možno už aj skôr. Napíšte prosím, čo si myslíte vy. Ďakujem.

pravy obranca

neviem11111....ma vyznam lebo takto chodi vsade!!!!a pisala si ZE TEBE TO JE JEDNO NA KOLKO OPERACII POJDE!! tak naco tu pises a ju pozbudzujes ked je ti to JEDNO!!!!a laskavo si vyprosim urazku ze som upnuty na vyzor!!!!!!!ja len este raz chcem podoknut ako to chodi v dnesnej realite!!!

neviem111111

aj ja zijem v realite, ale nie v takej nechutne povrchnej ako ty. aj ja chodim medzi ludi, a nikto nie je tak chorobne upnuty na svoj vzhlad ako ty a ela. alebo teda vdakabohu taki ludia sa v mojich kruhoch nepohybuju. v minulosit nezijem, mam 25 rokov, nie 60, takze tento tvoj argument tiez nema vyznam.

pravy obranca

neviem11111....:))))))))no ja komplex nemam ..a pomaham jej evidentne lebo chodim medzi ludmi a vidim ZE KAZDA ZENA SA CHCE PACIT!!!a absolutne sa nestotoznujem s tvojim nazorom pretoze ja som nemal obrovsku vahu...ale rysovacka ked chces vyzerat dobre to trva..lenze ty to nepochopis...ja zijem v realite a nie co bolo kedysi..vaha a usi nemaju nic spolocne???????no maju!!!! V Y Z O R!!!!!!!!

ANGEL-DEMON

elala niektorí ludia najdu problem na každe riešenie...že?
ja aj ked nemám problem s ušami zvyknem nosiť vlasy v cope tak že ich mam cez uši, 2 copy ked si urobiš v zadu alebo v predu tiež cez uši vieš mať vlasy... riešenie sa najsť da...ale tu je problem niekde inde...
same vyhovorky a sebalutosť... proste kričnie o pomoc... ale neda sa pomocť niekomu kto pomoc odmieta...
Ja by som tiež mohla revať do vankuša, ale nemožem si to dovoliť a ani nechcem,..

neviem111111

viem aky je rok, dakujem. vyzor je len taky dolezity, za aky ho ty sam pokladas. a co ked pojde na kupko a budu jej vidno usi? ty nechapes ZE ONA S NIMI NIC NEMA?

pravy obranca

a ked pojde na kupko?myslis ze tam bude mat rozpustene?vies kolko su situacie ze vidno usi?trochu rozmyslaj a ju konecne pochop!!OPAKUJEM JE ROK 2016!! vyzor je bezkonkurecne velmi dolezity!!a tak to bohuzial je !!

neviem111111

a nehnevaj sa obranca ale porovnavat obrovsku nadvahu (kedze tvrdis ze ti to zabralo 5 rokov v posilke) a mierne spicate usi je totalny nonsens. ty mas evidentne sam komplexy a nikdy sa ti nepodarilo vyriesit si ich, tak teraz podporujes elu vo veciach, ktore jej ako vidis nepomohli. nech si ide aj na dalsiu operaciu. nech ide aj na tri. mne je to jedno. ale ona ma problem v hlave, nie v usiach.

ja888

Elala dakujem za tvoje slova, si prekrasna bytosť,a nie,nesudim ta. Sucitim s tebou.
navod na to aby si sa mala rada? To je super tazka praca na sebe, to nepride zo dna na den, to je makacka,je to zvedomovanie si samej seba, svojich pocitov. To je prijatie seba a svojej situacie takymi ake su. S pokorou. Si taka aka si. Ale to co vidis v zrkadle nie si ty. To je len tvoj skafander, tvoje oblecko, oblecko tvojej duse,ktora si to na zem prisla zazit presne taketo. Mala na to dovod. A to zeto odmietas, akoby si nesuhlasila s bohom. Ale to sa tazko vysvetluje cez net. Ty ked budes chciet, prides si na to aj sama. Ja ti to velmi prajem ako ti prajem aj spokojnost s usami a samozrejme dufam ze tato operacia sa podarila.