Mám 25 rokov a som HIV+ čo bude dalej?

Príspevok v téme: Mám 25 rokov a som HIV+ čo bude dalej?
uplnezrutena25

ahojte... s nadpisu zrejme viete o com bude moja tema... mala som partnera ktoreho som lubila... navonok mily chalan mala ho rada aj moja rodina... potom som zistila ze ma podvadza... a ja som od neho dostala hiv. Nevie o tom nikto len ja keby to poviem doma nasi by boli strasne nestastny a to nechcem no kazdu chvilu mam pocit ze sa zrutim. Mam 25 rokov v podstate cely zivot este pred sebou no som nevyliecitelne chora a to ma trha zvnutra na kusky.. Viem ze pri tejto diagnoze uz nikdy nebudem mat deti partnera ze keby to poviem v praci tak ma urcite vyhodia ze kazdy ma bude odsudzovat ako nejaku stetku co si zato moze sama... Nevadi mi brat vecer tie tabletky ale to vedomie toho ze nikdy uz nebudem zdrava ze nato nieje zatial liek ma neskutocne ubija... Preto sa chcem spytat ci je tu niekto s mojou diagnozou ako to znasate ako zijete pretoze ja mam pocit ze sa zblaznim :( dakujem

bylinkar2

uplnezrutena25: Betulin je príroný protivírusový liek bez vážnych vedľajších účinkov. Môžes s ním prežiť dlhý život. Je to výťažok z brezovej kôry. Účinná dávka sú len v tabletkách z Ruska.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Zuzizuzz

Uplnezrutena25, ako dlho si bola s priatelom, ked sa Ti zacali prejavovat prve priznaky? A ako sa vlastne mas teraz?

Shayleen

Samozrejme je to aj jej rozhodnutie a tym ze ja som uz pomaly 8r + mam svoje skusenosti a viem toho dost takze keby ona alebo iny hiv+ by potreboval pomoc ci radu by som vedela viac dat. Takze tema uzavreta

neviem111111

shayleen, ale ved tu do nej nikto nehuci, nech tak urobi. ja som len poznamenala, ze ja osobne by som to povedala. je to jej vec, samozrejme. rovnako aj tvoja.

Shayleen

Ano lenže moji rodicia nemaju internet a ani sa v tom nevyznaju mam na mysli internet a pc a z druhej strany je to kazdeho rozhodnutie vec a záležitost komu to povie a to mate vy na akceptovanie

neviem111111

urcite to netreba vesat na nos len tak hocikomu, ale ak by s niekym v rodine mala taky vynimocny vztah ako mam napr. ja s mamou, myslim, ze by ta podpora od niekoho dalsieho mohla pomoct.

neviem111111

shayleen, ved ja vobec nezlahcujem vase prezivanie. ale viem aky mam vztah s mamou a viem, ze by vedela aj o tom, ze na testy idem (a ked som sla kvoli nevernemu byvalemu, vedela o tom a aj vedela preco idem). z domu by ma nevyhodila pretoze s nou nebyvam, o vsetkych mojich partneroch vie a je to mudra zena, co by o chorobe nevedela by si nastudovala. kazdeho rodicia su ini,