Boľavý členok

Príspevok v téme: Boľavý členok
novissimus

Zdravím!
Pred tromi týždňami som spadol a podvrtol si členok. Opuchol mi a dolu pri päte z vonkajšej strany zmodral. Nešiel som k lekárovi. Ale spravil som si predĺžený víkend a ďaľší deň (v piatok) som nešiel do roboty. Opuch mi do pondelka opadol a už aj zmodranie je preč (to zmizlo po vyše dvoch týždňoch). Ošetrujem si ho kombináciou octanovej masti, fastum, ibalgin... A cez deň si ho sťahujem elastickým obväzom. Ale stále ma bolí. Síce už o dosť menej, ale hlavne po práci mám problém, keďže si ho tam väčšinou dosť zaťažujem - väčšinu pracovnej doby som nútený stráviť na nohách a sa aj nachodím. Môže mať to, že ho zaťažujem bez oddychu v podstate od začiatku, nejaké trvalé následky? Nechcem ísť za každú cenu na PN, lebo firma je na mne závislá a mám rád svoju prácu, ale zase obetovať pre ňu svoje zdravie a krívať celý život nechcem. Dá sa to doliečiť bez následkov aj takto "na nohách"?

agava

Dnes sa mi stala taká nepríjemná vec, šmykla som sa vo vchode na mokrej podlahe. Som celá, len mám asi narazené zápästie, ako som sa snažila stlmiť pád :/ Muž má ten srej reparil, myslíte, že si to môžem nastriekať ? Obklady mi veľmi nepomáhajú

vanes11

na kŕčové žili sa môže používať, mám s ním skúsenosť aj setra ho používala, kým jej ich neoperovali :)

humienka5

skus si ho najst na pilulke alebo liek info tam bude urcitze aj presne pouzitie :) aj nejake recenzie nam :) ja ho chcem vyskusat pre muza, chodi behat a obcas si natiahne svaly, ze je to na to dobre

Silvinecek

Neviete mi poradit ci je vhodny aj na opuchy sposobene krcovymi zilami? zacala som mat problemy a dost to uz aj boli, k doktorovi sa chystam no momentalne je aj ten v karantene :(

mircok

a ten sprej kupim bez receptu v lekarni? sa mi to pozdava ze by som to strekol a nemusel mat ziadne obklady.ked chodim behat a mam ist potom do prace tak je to dost nepohodlne pracivat v bolestiach :/

dadusdus

Aj ja som ho používala, bol super hlavne keď som si natiahla sval alebo keď ma bolelo koleno tak som len nastriekala Reparil a uľavilo sa mi, fajn to zachladilo

olivara

Nemas pravdu, existuje taky chladiaci sprei ale zabudla som nazov, no v lekarni ho maju, ja som ho pouzivala ked som mala problem s krcovymi zilami

mircok

ahojte, zacal som behat a zacali ma poliect clenky a kolena, viem ze je to tym pohybom no potreboval by som nieco co by mi ich zachladilo a studeny obklad nemozem mat v praci, viete mi nieco poradit ?