Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga

Príspevok v téme: Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga
Braňo M. - 1985

Prvý krát mi predpísali Dalacin proti zápalu a keď nepomôže tak mám ísť chirurgovi - samozrejme nepomohol takže o 4 dni som skončil u chirurga hnis vybrali+ 2 týždeň na preväzy a čistenie rany, no po 16mesiacov znova to iste sa mi vrátilo. Mastičky kúpené lekárni nepomáhali, ani Ichtoxyl ani Dubova kôra ani žiadna mastičky beznádejné škoda to kupovať... / keď Vám to doktor poradí, že skúste nepomôže to škoda toho /

Keď sa mi to o 16 mesiacov vrátilo tak som iba obehával lekárne a zháňal informácie že čo s tým, že na to nič neexistuje iba chirurgický úkon, no jeden starší lekárnik v Nových Zámkoch myslím že sa volá p.Voros, či Vereš, že počkajte zamiešam Vám mastičky a ja, že veď všade mi povedali, že mastičky nepomáhajú a on, že keby nepomôže tak by mi ju nedával. Predstavte si už som mal taký zápal a toľko hnisu vo veľkosti gaštanu, že som neveril že modrá mastička zamiešaná lekárnikom môže pomôcť! POMOHLA! Za 4 dni sa stratil hnis zápal zmizol. Ešte raz po roku sa mi to vrátilo znova pomohla mastička. Za 3dni o 70% zlepšenie za 5 dni som bol 100% fit bez chirurga! Dnešný doktori nič nevedia no dávam Vám dole kontakt na starého dobrého lekárnika ktorý mieša mastičky. Na koľko som si tiež veľmi vytrpel a chcem Vám pomôcť, tak zavolajte do lekárni a vypýtajte si modrú mastičku. Lekáreň na Nábreží, Bitunková 15, Nové Zámky, 035 / 641 08 65. Modrá mastička za 2,50€ mi 2x už pomohla! Od vtedy ju mám v chladničke pre každý prípad a všetkým ju odporúčam :) A že na to nič nebýva iba chirurg od vtedy doktorom neverím a chodí za týmto starším lekárnikom ktorý sa vyzná viac ako všeci lekári... Je to vychýrený lekárnik v Nových Zámkoch takých akých už len tak nenájdete... proste stará škola...

stano98

Niekto ochotny kto by mi zaslal tu masticku? sinus sa mi obnovil po 3 rokoch a ychtoxyl mi uz nepomaha.
Ak by niekto tak moj mail: ero225@centrum.sk

stano98

Niekto ochotny kto by mi zaslal tu masticku? sinus sa mi obnovil po 3 rokoch a ychtoxyl mi uz nepomaha.
Ak by niekto tak moj mail: ero225@centrum.sk

Riken

Zdravím chcem sa spýtať či by ste mi niekto nevedeli poslať tú mastičku na adresu všetko zaplatim , mam sinua pilonidalis a som už z toho zúfali a na operáciu sa mi veľmi nechce . Našiel by sa tu niekto kto by bol ochotný mi ju poslať ? Dúfam že by pomohla aj mne .

Avandgard

Pre informáciu. Kontaktoval som zmienenú lekáreň.
Liečivo je patentom majiteľa, recept nezdieľajú.
Po novom nie je modré ale jemne fialové.
Cena sa zvýšila na 8€ za 50ml.
Na adresu neposielajú nakoľko by neboli schopní zásobiť celé slovensko.

Dena123

Prosím Vás, nájde sa tu niekto tak ochotný, že by mi tú modrú mastičku poslal na dobierku? Veľmi ma tá pliaga trápi, no od NZ som vzdialená 400km. Všetko uhradím, prosím napíšte mi na dena.urdova@gmail.com

MarosMaros

Zdravim chcel by som sa spytať či by mi nebol niekto ochotny poslat tu zazračnu mastičku do rakuska..prosim prosim mpopjak@gmail.com

Griffth

Update 5 den pouzivania 3-4x krat modra masticka za den sprcha 2x za den. Niekedy beladin ako dezinfekcia. A zlepsienie o 90% a to uz som sa chystal na operaciu.... Vrelo odporucam ak vahate za tych par euro a za vyskusanie to urcite stoji ja osobne som velmi spokojny. A ked si predstavim kolko penazi mi to usetrilo tym ze by som bol nejaky mesiac dva na pnke s otvorenou prdelou... Pan lekarnik ozaj vie co robi. Skoda ze som ju nenasiel skor ked sa mi to prvy krat objavilo to som si vytrpel na chirugii peklo skoro som odpadol od bolesti. A za mesiac to bolo spat....

Griffth

Zdravim vas vsetkych. Chcem len napisat ze sam trpim tymto neprijemnym ochorenim. A prisiel som do Novych Zamkov pre tuto modru masticku. Uzivam 3 den a uz vidim vysledky je krasne vonava. Odporucam sa vzdy osprchovat alebo vycistit miesto Beladinom alebo inou dezinfekciou. A nasledne naniest tuto modru masticku aspon 3x za den. Ak by mal niekto zaujem mozeme sa dohodnut a poslem uz spominanu masticku na dobierku. Samozrejme neotvorenu nepouzitu, podla lekarnika vydrzi v chladnicke tak pol roka. Ked tak pisat na mail alucard.turcan@gmail.com

Sofi33

Dobry den prajem vsetkym. Po 3 rokoch sa mi opat vratil tento problem, bola som sa opytat v lekarni na tuto masticku ale lekarnicky vobec netusili o com hovorim. Chcela by som sa vas opytat ci niekto nahodou neviete z akych masticiek sa robi prave tato "modra" masticka aby som im vedela povedat co to vlastne potrebujem. Dakujem vopred za odpoved