Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga

Príspevok v téme: Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga
Braňo M. - 1985

Prvý krát mi predpísali Dalacin proti zápalu a keď nepomôže tak mám ísť chirurgovi - samozrejme nepomohol takže o 4 dni som skončil u chirurga hnis vybrali+ 2 týždeň na preväzy a čistenie rany, no po 16mesiacov znova to iste sa mi vrátilo. Mastičky kúpené lekárni nepomáhali, ani Ichtoxyl ani Dubova kôra ani žiadna mastičky beznádejné škoda to kupovať... / keď Vám to doktor poradí, že skúste nepomôže to škoda toho /

Keď sa mi to o 16 mesiacov vrátilo tak som iba obehával lekárne a zháňal informácie že čo s tým, že na to nič neexistuje iba chirurgický úkon, no jeden starší lekárnik v Nových Zámkoch myslím že sa volá p.Voros, či Vereš, že počkajte zamiešam Vám mastičky a ja, že veď všade mi povedali, že mastičky nepomáhajú a on, že keby nepomôže tak by mi ju nedával. Predstavte si už som mal taký zápal a toľko hnisu vo veľkosti gaštanu, že som neveril že modrá mastička zamiešaná lekárnikom môže pomôcť! POMOHLA! Za 4 dni sa stratil hnis zápal zmizol. Ešte raz po roku sa mi to vrátilo znova pomohla mastička. Za 3dni o 70% zlepšenie za 5 dni som bol 100% fit bez chirurga! Dnešný doktori nič nevedia no dávam Vám dole kontakt na starého dobrého lekárnika ktorý mieša mastičky. Na koľko som si tiež veľmi vytrpel a chcem Vám pomôcť, tak zavolajte do lekárni a vypýtajte si modrú mastičku. Lekáreň na Nábreží, Bitunková 15, Nové Zámky, 035 / 641 08 65. Modrá mastička za 2,50€ mi 2x už pomohla! Od vtedy ju mám v chladničke pre každý prípad a všetkým ju odporúčam :) A že na to nič nebýva iba chirurg od vtedy doktorom neverím a chodí za týmto starším lekárnikom ktorý sa vyzná viac ako všeci lekári... Je to vychýrený lekárnik v Nových Zámkoch takých akých už len tak nenájdete... proste stará škola...

BenyV

Ľudia………nemám slov. Mne konkrétne zabralo. Bol som v štádiu akútneho zápalu. Vyzdvihol som si v bolestiach pri šoférovaní do NZ modrú mastičku. V este väčších bolestiach cesta spať. Natieranie 48 hodín a úplná úlava od bolestí. Vytishnutie zápalu a úlava o dva dni presne.Ešte nie som úplne fit ale už normálne žijem. WOW

BenyV

Zdravím Vás. Dnes som sa otočil do NZ pre mastičku kedže uz týzden mam tazkosti. Budem informovat ci a ako masticka zabrala.

Majkl344

Dobrý den mohol bysom vas poprosiť o tu masť ak by ste dakto bol ochotný mi ju poslať zaplatím aj aj poštové. ..bol bysom velmi rad keby mi stým niekto pomohol..ak sa da stym liečiť a nemusím stym ísť na chirurgiu tak bymi to veľmi pomohlo ďakujem dopredu kontaktujte na michalmazuch7@gmail.com

Lac1983

Dobry den,bol by niekto ochotny zakupit mi tu modru masticku v NZ a poslat dna dobierku.Trpim tymto ochorenim dost dlho a uz som vyskusal snad vsetko,ale nic nepomohlo a uz som bezradny... Vsetky naklady uhradim! Moj email: ladislav.tkac1983@gmail.com

Hela24

Dobry den, viete mi prosim povedat co je to za modru masticku?ako sa vola? Chcela by som si ju dat namiesat v inej lekarni kedze do NZ to mam daleko..dakujem

Ybbt

Dobrý deň,
skúsim aj ja. Ak by bol niekto ochotný zakúpiť mi túto mastičku v NZ, poprosím ozvite sa mi na simonasimonaa55@gmail.com. Samozrejme všetky náklady uhradím. Ďakujem.

Kolos

Modrá mastička z Nových Zámkov.
Amen.
Ďakujem.
Zázrak!!! Cena smiešnych 8€.... Skutočná hodnota lieku je nevyčísliteľná!!!!
Lekáreň na nábreží. Bitúnková 15 NZ

ĎAKUJEM!!!!

PetraG

Súrne by som potrebovala tú modrú mastičku z lekárne v Nových Zámkoch. Už som zúfalá avšak sme z východu 400km od NZ. Bol by niekto ochotný mi tú mastičku poslať na dobierku??? Odvďačím sa Vám. Môj email je petra.gdovinova@gmail.com
Prosím niekto kompetentný nech ma kontaktuje.... Ďakujeeem.

Tendie

Dobry den, nasiel by sa niekto ochotny, kto by mi masticku poslal, prosim? Vracia sa mi to a chcel by som vyskusat produkt pana lekarnika. Zacina to dost boliet.
Email: lederleitner.m1chal@gmail.com

barbie0408

dobry, surne hladame ajxmy nieci pre manzela ktory timti ochorenym.trpi uz dost dlho ked niekto z vas bude ochotny tu jemoj email Barborah00@gmail.com dakujem vam vopred