Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga

Príspevok v téme: Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga
Braňo M. - 1985

Prvý krát mi predpísali Dalacin proti zápalu a keď nepomôže tak mám ísť chirurgovi - samozrejme nepomohol takže o 4 dni som skončil u chirurga hnis vybrali+ 2 týždeň na preväzy a čistenie rany, no po 16mesiacov znova to iste sa mi vrátilo. Mastičky kúpené lekárni nepomáhali, ani Ichtoxyl ani Dubova kôra ani žiadna mastičky beznádejné škoda to kupovať... / keď Vám to doktor poradí, že skúste nepomôže to škoda toho /

Keď sa mi to o 16 mesiacov vrátilo tak som iba obehával lekárne a zháňal informácie že čo s tým, že na to nič neexistuje iba chirurgický úkon, no jeden starší lekárnik v Nových Zámkoch myslím že sa volá p.Voros, či Vereš, že počkajte zamiešam Vám mastičky a ja, že veď všade mi povedali, že mastičky nepomáhajú a on, že keby nepomôže tak by mi ju nedával. Predstavte si už som mal taký zápal a toľko hnisu vo veľkosti gaštanu, že som neveril že modrá mastička zamiešaná lekárnikom môže pomôcť! POMOHLA! Za 4 dni sa stratil hnis zápal zmizol. Ešte raz po roku sa mi to vrátilo znova pomohla mastička. Za 3dni o 70% zlepšenie za 5 dni som bol 100% fit bez chirurga! Dnešný doktori nič nevedia no dávam Vám dole kontakt na starého dobrého lekárnika ktorý mieša mastičky. Na koľko som si tiež veľmi vytrpel a chcem Vám pomôcť, tak zavolajte do lekárni a vypýtajte si modrú mastičku. Lekáreň na Nábreží, Bitunková 15, Nové Zámky, 035 / 641 08 65. Modrá mastička za 2,50€ mi 2x už pomohla! Od vtedy ju mám v chladničke pre každý prípad a všetkým ju odporúčam :) A že na to nič nebýva iba chirurg od vtedy doktorom neverím a chodí za týmto starším lekárnikom ktorý sa vyzná viac ako všeci lekári... Je to vychýrený lekárnik v Nových Zámkoch takých akých už len tak nenájdete... proste stará škola...

NIKA A

Poprosím vás o radu, ako mam pýtat ten zazračny modry krem v Novych Zamkoch na sinus. Staci povedat diagnozu, alebo ma názov ? Dakujem pekne za rady

Katrin 1

Dobry den vedel by mi niekto poslat tu zázračnú modru masticku pre dceru jej sa objabil sinus v 13 rokoch ma silne bolesti.vopred ďakujem
Môj mail kacenka-86@azet.sk

stano555

Zdravim, surne by som potreboval tu zazracnu masticku, nevedeli by ste mi ju niekto zakupit poslat postou prosim?

email: stanislav.taratuta1@gmail.com

Dakujem

milli25

Dobry den, Prosim viete mi niekto zohnat tu zazracnu masticku?? Postovne,vsetko preplatim...moj email: nataliadafnerova@gmail.com ... som zufala...

steo

Dobry den,bol by niekto ochotny zakupit mi tu masticku v NZ a poslat dna dobierku alebo prostrednictvom zadielkovne. Vsetky naklady uhradim +nieco za tu ochotu. Moj email: ste.o@zoznam.sk

Danielka9

Dobrý deň. Bol by niekto ochotný zakúpiť mi tu masticku, prosím ? Som z východu takze to mam ďaleko. Ďakujem

PetraG

Ahoj BenyV, vidím, že si vedel zohnať tú "zázračnú" modrú mastičku z NZ. Mohol by si ma kontaktovať na petra.gdovinova@gmail.com ? mala by som zopár otázok! Ďakujeeem

BenyV

Odporúčam naozaj každému. Tá masť vytiahla zápal (vytvorila v priebehu par hodin cestu “hnisu von” a ulavilo od bolesti)