Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga

Príspevok v téme: Sinus pilonidalis - Liečba aj bez chirurga
Braňo M. - 1985

Prvý krát mi predpísali Dalacin proti zápalu a keď nepomôže tak mám ísť chirurgovi - samozrejme nepomohol takže o 4 dni som skončil u chirurga hnis vybrali+ 2 týždeň na preväzy a čistenie rany, no po 16mesiacov znova to iste sa mi vrátilo. Mastičky kúpené lekárni nepomáhali, ani Ichtoxyl ani Dubova kôra ani žiadna mastičky beznádejné škoda to kupovať... / keď Vám to doktor poradí, že skúste nepomôže to škoda toho /

Keď sa mi to o 16 mesiacov vrátilo tak som iba obehával lekárne a zháňal informácie že čo s tým, že na to nič neexistuje iba chirurgický úkon, no jeden starší lekárnik v Nových Zámkoch myslím že sa volá p.Voros, či Vereš, že počkajte zamiešam Vám mastičky a ja, že veď všade mi povedali, že mastičky nepomáhajú a on, že keby nepomôže tak by mi ju nedával. Predstavte si už som mal taký zápal a toľko hnisu vo veľkosti gaštanu, že som neveril že modrá mastička zamiešaná lekárnikom môže pomôcť! POMOHLA! Za 4 dni sa stratil hnis zápal zmizol. Ešte raz po roku sa mi to vrátilo znova pomohla mastička. Za 3dni o 70% zlepšenie za 5 dni som bol 100% fit bez chirurga! Dnešný doktori nič nevedia no dávam Vám dole kontakt na starého dobrého lekárnika ktorý mieša mastičky. Na koľko som si tiež veľmi vytrpel a chcem Vám pomôcť, tak zavolajte do lekárni a vypýtajte si modrú mastičku. Lekáreň na Nábreží, Bitunková 15, Nové Zámky, 035 / 641 08 65. Modrá mastička za 2,50€ mi 2x už pomohla! Od vtedy ju mám v chladničke pre každý prípad a všetkým ju odporúčam :) A že na to nič nebýva iba chirurg od vtedy doktorom neverím a chodí za týmto starším lekárnikom ktorý sa vyzná viac ako všeci lekári... Je to vychýrený lekárnik v Nových Zámkoch takých akých už len tak nenájdete... proste stará škola...

Tamarkaa

Ahojte tiez som si nasla,, hrcku,, nad zadkom.Nejako som sa to mu nevenovala. Nezavadzala, nebolela.Az jedno rano som sa zobudila s bolestou.. Navrete, cervene, bolave. Sadnut si nehrozilo. Skusala som ciernu mast(myslim ze ycht alebo icht) urcite viete, surove zemiaky prikladat, cibulu, repik, framikoin, alpa proste vsetko co som vycitala.. Uz som bola zufala.. Pri rannej kave som.narazila na komentare a skusenosti s,, modrou masticko,, hovorim si noo ked uz som mala cibulu na zadku... Manzel si urobil 40km vylet.. Do novych zamkov. Najprv som tam ale volala.a presvedsila sa o tom ze taketo nieco existuje. Predsa len internetove bludy existuju.. Vratil sa s nadherne vonavou, bledomodrou mastickou.. Sprcha a uz aj som natierala, Betadine a modra mast. Ma sa natietat 3 krat denne.. Ja som az 6x. Vzdy ked zabolelo. Sama za seba mozem povedat ze za dva dni bolo po vsetkom.po bolesti, po abcese.. Dufam ze sa nevrati ten hajzlik :) kazdopadne masticka je v chladnicke..odporucam vsetkymi desiatimi. U mna veeelmi dobreeee

Martinnn

mimochodom zabudol som dodať že po tu mastičku nieje potrebné cestovať do Nz!! ona nieje ničim výnimočná a vedia ju zarobiť zamiešať aj v inej lekárni nieje im neznáma stačí sa nanu opýtať a vedie oco sa jedna. netvrdím že v každej lekárni ale keď som vbehol v nitre tak mi ju vedeli zamiešať.

Martinnn

Ahojte. no ako čítam je tu toho dosť a ja vám poviem moj príbeh. tak isto som mal sinus tak tiež som vyskúšal kadejaké masticky vodičky a kade so iné aj tu modrú masticku no nič mi nepomohlo. nakoniec som sa dostal do stavu že som si nevedel ani len sadnúť a každý pohyb ma neskutočne bolel zapálilo sa mi to horúčky som mal a vytekalo mi odtiaľ obrovské množstvo hnisu krvi. nešťastný ale nabral som odvahu na operáciu nemal som už na vyber. po zákroku rana asi 13-14cm mal som to dosť veľké. po operačné stavy boli v pohode bolo to nepríjemne ale dalo sa to prežiť nebolo to premna vôbec take bolestivé ako to niektorý tuto opisujú.kazdy nesie bolesť inak ja ju znesiem dobre ale chalan čo tam bol somnou (ja mám 28 on mal asi 22r ) ten sa sťažoval na bolesti. všetko bolo super po mesiaci naspäť v práci bez obmedzení. neska je tomu 8 mesiacov po zákroku a neak má rana začala pobolievať. no čuduj sa svetu vrátilo sa mi to. tak som nešťastný a zajtra stym idem znovu k lekárovi tento krát to už tak naťahovať nebudem.

Rado 1989

Prosím vás já žijem vo velkej Británii Keby Mito niekto mohl poslat tak zaplatím kolko bude třeba napište mi dakujem vopred

Majulinka2

Dobry den, chcela by som velmi pekne poprosit jednu masticku. Ak budete mat niekto cestu do tej lekarnicky v NZ velmi pekne prosim ci by ste aj nam nekupili a poslali. Samozrejme vsetko vopred uhradime. Je to pluaga veru.

Lyddiiaa

Ahojte , chcem vás poprosiť..ak by bol niekto tak veľmi ochotný a vedel by mi tu mastičky zohnať a poslať ? Veľmi veľmi by nám to pomohlo..my sme až z Oravy. Ak by sa predsa len niekto našiel prosím pošlite mi mail : varholova48@gmail.com ☺️vopred dakujem

Moninini

Prosim vas je ochotny niekto z NZ poslat mi na dobierku tu zazračnu modru mastičku? Trapim sa uz s touto chorobou 5 rokov a 4 operacie. Prosim existuju este dobri ludia v dnesnej dobe? Vsetko spojene s nakladmi uhradim. Dakujem ochotnemu a chapajucemu cloveku co si toto precita. Moj mail: monika.j@centrum.sk

Majlin

Ahojte.tiez mám s tým problém už som bola aj na chirurgii ale vrátilo sa mi to spat.prosim vás idem na dovolenku a potrebovala by som vi by mi niekto z NZ nemohol poslať tu masticku modrí keďže ja to mám vyše 600km.prosim budem naozaj veľmi vďačná