Prirodny krem na tvar

josia

Dobry den
Pocula som od jednej znamej, ze si kupila krem s vytazkami z parohov. Neviete mi nahodou poradit webovu stranku? Viem iba ze je to rusky krem a ze ma dobre ucinky na starsiu plet. Budem vdacna za kazdu informaciu. Vopred dakujem
P.S. ak mate osobne skusenosti prosim sa podelit

josia

Dobry den
Pocula som od jednej znamej, ze si kupila krem s vytazkami z parohov. Neviete mi nahodou poradit webovu stranku? Viem iba ze je to rusky krem a ze ma dobre ucinky na starsiu plet. Budem vdacna za kazdu informaciu. Vopred dakujem
P.S. ak mate osobne skusenosti prosim sa podelit

Karolajina

Ja konkretne pouzivam krem z parohov aj ako nocny aj ako denny. Inac moj nazor - neexistuje krem ktory odstranuje vrasky, to je blbost, vrasky moze odstranit chirurgicky zakrok, su ale kremy ktore sa vstrebaju do porov a ozivuju pokozku. Ale tento krem vyborne vyhladzuje vrasky a cisti pokozku, preto pokozka vyzera zdravsie. skusala som aj tak ze sa natriem a potom neskorsie si nanesiem make up a vysledok ok.

Karolajina

S vytazkami z parohov ja som spokojna, jedine ten kelimok je dost maly, myslim ze vydrzi asi na dva mesiace pouzivania. Mne sa rychlo minul, lebo som si mazala aj na krk. Ale ked si ho setris mozno aj viac vydrzi.

Mata842

Ahoj :-) Ja mamine už dlhšie kupujem prírodný krém Éclat, a vyzerá, že je spokojná -odkaz odstránený- :-)

Peťulka54

Mne najviac vyhovujú prírodné krémy Happyskin. Používa ich už celá naša rodina :) Všetci sme si našli svoje... Tu si to viete pokukať:
-odkaz odstránený-