Prirodny krem na tvar

Ludmilla_s

Tak ten krem s vytazkami z parohov mam aj ja. Je to velmi dobry kremik, jediny minus je ze ten krem je v takej mensej tube. dolezite je krem poriadne rozotriet aby sa. Vstrebal pretoze je dost husty. Tvar po dvojtyzdnovom pouzity vyzera dobre, dokonca vyzera tmavsie ako keby som bola v solarku. Nechodim k moru preto mam dost bledu pokozku a muz a different konca kolegyna v tvari si vsimli zmenu. Davam kremu 4 body z 5, trosku keby bol vacsi dala by som mu 5))

Simona 25

dobrý deň .moja mamina tiež používa bio organik ani-age krem od zn.alassala, krem je zázračný, mamina spokojná.........
www.alassalabeauty.sk

Eva 80

Matilda2
Dobrý deň.Ja som si ho objednala na eshope www.alassalabeauty.sk
Bio prírodný krem s Arganovým olejom. Tento Anti-Age denný krém je jeden z najluxusnejších produktov v starostlivosti o pleť.Skvele odporúčam.

lolinka

Možností je dosť, ten s medom nepoznám, ale poznám iné dobré a prírodné. Napr.
Hydratačný krém proti starnutiu z esenciálnych olejov biolampa.info
Zmes esenciálnych olejov proti starnutiu biolampa.info
Hydratačný krém s minerálmi z Mŕtveho mora zdravie-drnona.sk
Balzam na očné vrásky z Mŕtveho mora zdravie-drnona.sk
Nočný krém z Mŕtveho mora vhodný na suchú a zvädnutú pokožku, ktorú spevňuje zdravie-drnona.sk
Stačí si vybrať

Aneta75

Dobrý deň. Ja som používala už mnoho druhov kozmetiky, avšak je ťažko povedať čo vém najviac vyhovuje. Veľa závisí od toho, koľko ste ohchotná na seba minúť. Ja míňam na kozmetiku aj 100 euro mesačne a snažím sa starať o svoju pleť čo najviac. To znamená, že používanie lacných krémov z dm alebo z drogerky je v konečnom dôsledku neefektívne. Veľmi dôležitý je pitný režim a samozrejme každodenná starostlivosť o pleť.