Prirodny krem na tvar

Zuzkazuza

Prosim vas mam velmi poskodenu plet, dost hlboke vrasky. Pocula som ze prirodne vytazky regeneruju bunky a cistia kozu. Mam ale 58 rokov, neviem ci mi uz v tomto veku nieco pomoze. nema niekto nejaku radu?

Gabika_

Caute, chcela by som tu napisat par slov o pantovom kreme. Precitala som si toto forum pozorne a okrem toho, ze suhlasim s mnohymi nazormi chcem dodat, ze krem ma silne aktivne ucinky, preto je dobre ho nanasat s vodou cize navlhcit pokozku. Spociatku ma trochu zarazila hustota kremu, je dost husty, ale potom ako som si precitala navod a v blogu, krem sa vam ako keby topi na teplote prstov a velmi lahko sa nanasa, aj ked ho treba riadne vtierat. Mam z detstva tmavsiu pokozku, preto mi tento krem zvyraznil alebo ozivil tvar. Myslim zase, ze nie kazdy musi byt s nim spokojny, ale po tyzdni pouzivania som si na neho zvykla a urcite si este kupim od tejto znacky.

miska-miska

Caute. Ten pantovy s vytazkami z parohov uz kupujem druhy raz. Musim povedat, uz sa to tu spominalo, ze krem nie je velky. To je pravda. Ale ja som spokojna, lebo vobec nie je drahy. Su super kremy ale tie stoja aj dvesto eur a to uz je samozrejme predrazene.

Sylva62

Sibircanku pouzivam aj ja, vrelo odporucujem, ale ja to kombinujem aj s vodou, pretoze krem je dost aktivny. ozaj velmi silny

sapsana

Ja ho tiez pouzivam, je dost husty ale ja som spokojna, aj ked vydrzi asi tak na tri mesiace pouzivania, lebo ta tuba nie je velka.

Kamilkaa

Ja mam podobny problem, aj ked sa tento krem pouziva pre starsiu plet, ja mam 46 a natieram sa nim, dokonca som sa toto iste pytala predajcu a oni mi povedali, ze nie je nejako stanovene uplne presne ta hranica pouzivania aj ked vacsinou to je po 50ke plet vacsinou byva problemova. A zase ja si myslim, ze cim skor sa zacnes natierat tym lepsie