Prirodny krem na tvar

Barbora plna sil

Musim sa s vami podelit info. Objednala som si v zlave krem zensenovy od sibircanky zhruba pred tyzdnom som ho dostala, okrem toho ze bol v zlave som dostala maly kremik skusobny z vytazkami z parohov, ten som dala znamej a ta mi volala, ze si uz objednala dalsie dva s vytazkami. Mne sa zensenovy tiez velmi zapacil, skoda ze ten kremik je mensi avsak velmi ucinny, dobre vyhladzuje plet pod ocami, na cele a na licach. Neviem mozno mi vydrzi dva tri mesiace, ale urcite si kupim dalsi.

Lubicca

Sibircanka je celkom v pohode. Zatial som skusala ale len zensenovy krem, pantovy este nie. Mna by zaujimalo akym sposobom sa daju odstranit slnecne skvrny na dekolte...

modroočka

ahoj, skús golden ointment , je sice mastnejší ale pre zrelú pleť je fajn hlavne ak máte aj suchšiu pokožku a je fajn na vrásky ako aj pri kožných problémoch ale aj na bežné použitie

Barbora plna sil

Tak to mas pravdu, ze hlboke vrasky ti okrem operacie nic nezlepsi. Ale ked sa budes natierat pravidelne od 30 rokov, tak sa ten proces da aspon regulovat.Problem je ale v tom, ze mnohe zeny sa u nas o svoju plet nestaraju.

katarina12

Lenlena, tak hlboke vrasky sa samozrejme nedaju len kremom uplne odstranit, ale krem s vytazkami z parohov celkom dobre spruzi plet, natiahne ju a cisti ju.

Stanislava_1

Ja si objednavam u nich uz druhy raz, tentoraz hned dva s vytazkami z parohov. Ja mam 47 a druhy berem znamej z prace, ta ma 52 lebo som jej dala maly skusobny krem a jej to tiez sadlo na plet. Prvy raz ma plat trochu palila, ale to je od silneho ucinku a potom som si zvykla. Davam si ho aj pod make up. Plet sice nemozem povedat ze mam poskodenu vraskami, ale po pouziti kremu je viac taka ako natiahnuta.