Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

lieskovcek

mám taký pocit, že málokto si uvedomuje že je rozdiel medzi posilňovaním imunity a rozdiel medzi liečením imunity. Keď chce človek udržať svoju imunitu v pohode tak užíva veci na posilňovanie, ale keď ju chce liečiť, dať ju do poriadku tak na to treba lieky ktoré sú na imunitu určené.

Dexter2016

Skús sa mrknúť na pilulka.sk mnoho BIO doplnkov na zlepšenie imunity, sirupy alebo tabletky ako tebe vyhovuje a popritom máš ešte aj -odkaz odstránený- . :)

marianina

imunity užívaš? veď to je multivitamínový sirup, myslíš, že ten môže reálne postaviť imunitu na nohy a dostať do takého stavu aby telo bolo schopné sa brániť pred rôznymi nástrahami, infekciami a baktériami?? mne sa to nezdá :)

SimonaIT

Urcite odporucam pripravok Imunity a Goji od firmy Ramissio. Su sice drahsie, ale nedam na ne dopustit. Skus a uvidis, ze sa budes citit silnesie uz po par dnoch, plus celkove zlepsenie pleti, vlasov....

marianina

Janica presne tieto lieky aj my berieme. Začali sme ich brať už dávnejšie a skrz počasie a celkovo imunitu sme pri nich radšej zostali dodnes :) ja som si dlho tiež myslela, že rôzne babské rady ako otužovanie, cesnak a tak pomôžu. Ale vôbec to tak nie je - neplatí to na každého človeka, na každý organizmus.