Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Joleen

Martausisa lenze drozdiak nema problemy s hornými dýchacìmy cestamy ale s iminitou a ten bactoral sa používa pri zápaloch stredného ucha, zápaloch čelných a nosových dutín, opakovaných zápaloch a infekciách v ústnej dutine a v krku, bolestiach, škriabaní a pálení v krku, hygiene ústnej dutiny (pri aftách, parodontóze, povlaku na jazyku, zápachu z úst - halitóze), po doužívaní antibiotík ako dodanie priateľskej ústnej mikroflóry a to je veľký rozdiel on by mal brať doplnky podporujúce imunitu

Martausisa

Ja som byvala casto chora, hlavne anginy a celkovo vela na antibiotikach, caste PN a problemy v praci.
Zacala som na odporucanie imunologicky uzivat Bactoral a uz pol roka som v poriadku, bez choroby.

Kiora

drozdiak_0 co by sme ti poradili? urcite najvyssi cas aby si zacal imunitu stavat na nohy ked to chces stihnut do konca septembra. Myslim ze na konci septembra este imunitu nebudes mat stopercentnu aj ked sa budes neviem ako snazit. Pretoze imunita na to aby sa pozbierala potrebuje cas.. ale urcite budes na tom lepsie ako teraz

nada45

Daj na prírodné prípravky ako Herbaimun. Nenásilné voči organizmu a máš v ňom to čo potrebuješ. Určite ho aspoň skús a potom povieš.

drozdiak_0

za aky cas sa vam podarilo dat imunitu dokopy? na konci septembra planujeme ist na dovolenku a nejako to so mnou zdravotne ide dolu vodou, co by ste mi poradili aby som sa dal do kopy rychlo?

bibuska04

Mne pomohli, prírodné výťažky bylín. (ako rakytník, a prírodný vitamín C ). žiadne lieky mi nepomohli, len prírodné produkty.
Zopár dobrých vecí na posilnenie imunity nájdeš TU : -odkaz odstránený-

bojla

Gima to že si nepotrebovala doktora to ti závidím. Ale ak niekoho imunita je už ozaj v katastrofálnom stave tak bez doktora a bez nejakej liečby sa to určite nezaobíde

mariama254

For you - maculik2
netreba zostavat len pri tomto, stravu si zmenila? nejake lieky na imunitu beries? ci s tymto si vobec este nezacala? ak si nezacala tak najvyssi cas zacat..

AmaliaTana

Byvala som casto chora, skusala som fakt vsetko, prirodnu kuru, babske rady, vyzivove doplnky, upravila som stravu, aktivne sportujem, uz som fakt nevedela co, ale potom som skusila wobenzym a ten pomohol