Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

hela212

Elis nie len pre tebe, mne tento liek dobre padol aj ked som mala problemy s mykozou a vdaka nemu sa mi podarilo z toho dostat. No bol to pocit nadovsetko zbavit sa tych problemov :)

vierocka66

annah ono záleží od toho jak je imunita oslabená, aký je tam závažný problém, u každého to trvá inú dobu. Čím horšie sme na tom tým dlhšie to proste trvá. S tým sa treba zmieriť, ale netreba sa vzdávať.

annah

*tak čo je vlastne teda dobré na imunitu? ako jej pomôcť, keď už nie je na tom najlepšie? koľko trvá také preliečenie?*

vierocka66

darinik, ale veď telu to len prospie a zdraviu tiež aj lieky, podľa mňa je najlepšie prekonať sa a potom vidieť tie výsledky :)

Darinik

vierocka problém je to, že nechceme vyjsť z komfortnej zóny, bojíme sa toho, čo všetko by sa zmenilo, viem to aj podľa známych :/

vierocka66

kocere keď niektorí ľudia si nedajú poradiť a myslia si, že sedavý spôsob života je super, síce je to komfortné pohodlné, ale pre zdravie to vôbec nie je prospešné a s väčšinou čo píšeš sa stotožňujem akurát už ja som pozerala lieky na liečbu imunity a nie vitamíny, lebo tie nedokážu človeka dostať z problémov ak sa už nejaké prejavia

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.