Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Mladka78

lenze kazdy si pod tym, ze zit zdravsie predstavuje nieco ine. Na to treba mysliet. V prvom rade je velmi dolezite dat si imunitu do poriadku, nastavit svoj zivotny styl tak aby imunita sa dostala do formy, aby bola v poriadku :)

Jablko Belmac

Dali ste si novoročné predsavzatia a jedným z nich je žiť zdravšie? Ak sa chcete inšpirovať, veľa chutných receptov nájdete na korvasova.fmkucm.sk.

Miluna67

MartinP, u nas je tiez wobenzym sucastou nasej povinnej vybavy a sme absolutne s nim spokojní. Uzivame ho cela rodina - od manzela az po deti.

MartinP

Minuly rok som bol dost casto chory, ocividne oslabena imunita - stres v praci a pod. Kazdy z nas to pozna, manzelka ma dokopala, aby som zacal brat wobenzym. Najprv som sa branil, nerad do seba cpem lieky, ale nakoniec som sa nechal ukecat a imunita sa mi posilnila.

olivander1

ja doplnam hlavne vitaminy, ovocne ovocne stavy a vyzivovy doplnok hliva imunit, nemam rada huby lepsie povedane neznasam ich len su dost vyzivne preto ked uzivam hlivu imunit tak telo dostane sok co za vitaminy prijma a to mi posilni imunitu :D

betuska22

To je zvláštne, že ti je horšie, keď si takto zlepšil životosprávu... Inak na posilnenie imunity je dobrý vitamín D. Skús ho začať užívat...Dosť málo sa o tom hovori, ale je dôležitý aj pre zuby, kosti a tak..V jedle je ho málo, preto sú dobré vitamíny – od generica napriklad.

lieskovcek

keď už nastanú nejaké zdravotné problémy, že zdravotný stav sa zhorší alebo niečo podobné vtedy je už liečba potrebná, posilňovanie imunity je fajn, ak je telo v pohode, bez nejakých zdravotných problémov :)

Livia22

Čo mne pomohlo na imunitu bola zmena životného štýlu. Viem, že nie každý má túto možnosť, no skúste si vyraziť aspoň na 3 týždne k moru/oceánu, ráno tam cvičiť a dýchať ten vzduch. Mne to veľmi veľmi pomohlo. Ja som bola v USA v Marylande, zdá sa to ako drahý výlet no nebol. Cestovné povolenie som získala cez estavisa.sk, letenky cez skycanner, ubytko cez airbnb. Všetko dokopy aj s priateľom nás vyšlo 1500 eur, čo bežná dovolenka tolko v lete stojí. My sme boli v oktobri. Je tam teplo aj v tychto mesiacoch lebo je to juznejšie :)