Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

hela212

Annah to vies uz odhadnut podla toho jak zvladas dni, najma aj teraz, to sa ti vsetko ukaze, prejavi. Aspon ja mam taku skusenost, najskor sice imunita ked sa oslabuje, tak dava to o sebe celkom pomaly znat, tak akoby nenapadko, ale kedze svoje telo podla mna by sme mali poznat najlepsie, tak by sme aj taketo veci mali postrehnut.

hamula

Annah z veľkej miery záleží ako sa ti tá oslabená imunita prejavuje, niekomu sa to zápalom, niekomu sa to prechladnutím a pri prechladnutí netreba zakročiť hneď antibiotikami. Ale pri zápale sa tomu nedá vôbec vyhnúť ;)

annah

*len jak viem v akom stave mám imunitu? to sa ako dá odhadnúť? pri liečbe nie je niekedy potrebné aj užívanie antibiotík?*

hela212

Elis nie len pre tebe, mne tento liek dobre padol aj ked som mala problemy s mykozou a vdaka nemu sa mi podarilo z toho dostat. No bol to pocit nadovsetko zbavit sa tych problemov :)

vierocka66

annah ono záleží od toho jak je imunita oslabená, aký je tam závažný problém, u každého to trvá inú dobu. Čím horšie sme na tom tým dlhšie to proste trvá. S tým sa treba zmieriť, ale netreba sa vzdávať.

annah

*tak čo je vlastne teda dobré na imunitu? ako jej pomôcť, keď už nie je na tom najlepšie? koľko trvá také preliečenie?*