Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

ela_g1

ahoooj, ja robím aj crossfit a rozne veci, pri cvičení určite C vitamín ale kvalitný! a mne sa teraz osvedčil kolagen na celkové posilnenie svalstva ale super vedlajšie učinky na nechty a vlasy :))) používam slovenskú firmu powerlogy.com

lieskovcek

didka vitamín C nedokáže pomôcť niekomu kto už má imunitu oslabenú vtedy je potrebné začať to riešiť liekmi. Enzýmami. To je liečba, ktorá človeka za nejaký čas dokáže postaviť na nohy. Céčko je dobré akurát tak pri udržaní imunity možno ale nie na liečbu ;)

didka206

ahoj... minulý týždeň som sa cítili po tréningu slabá, ráno nos plný, hlava bolela... trener mi hned naordinoval vitamín C, objednala som z -odkaz odstránený- ... potom nezabudni denne jednu kiwi a večer varené víno... veľmi mi to pomohlo

smolenka

Imunite je prospešný pohyb,čo aplikuješ. Takisto zdravá strava spôsobí fyziologické fungovanie jednotlivých sústav a ich orgánov. Imunita je zabezpečovaná aj tráviacou sústavou,ktorej keď pomôžeš, budeš aj odolnejší. Sú tam zdraviu prospešné baktéri, ktorým treba vytvoriť optimálne prostredie.

Gaboris

Ahojte, mne pomohol pri slabej imunite wobenzym. Byval som casto chory, iba okolo mna niekto zakaslal a prisiel do prace s prejavmi choroby a hned som bol chory aj ja. Odkedy ho uzivam, nebyvam chory a ak aj ochoriem, tak mam slabsi priebeh

lieskovcek

Ale čo má tvoj dotazník spoločné s imunitou? Myslím, že toto sem nepatrí. Ľudia hľadajú pomoc, keď majú problémy a nie aby ešte vtedy riešili aj nejaké dotazníky....

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)
www.survio.com

lieskovcek

áno - je to kameň úrazu. Mnohé veci ešte o svojom tele zrejme nevieme. Smutné je to, že sa málo sledujeme a dovolíme aby naša imunita klesla úplne na dno a sama sa nevedela pozbierať. Keď už sa na takomto dne ocitne tak je potrebné zakročiť rázne. Enzýmami, ktoré dokážu telo postupne časom dať do poriadku

marianina

lieskovcek veď práve to, že mne tiež sa to nepoznáva. Podľa mňa keď niekto potrebuje dať imunitu do poriadku, tak je potrebné dať sa na lieky a nie užívať len dáke doplnky :)