Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Kýčera

Mal by Ťa preklepnúť aj imunológ, keď sa na Teba lepia choroby...Koža je náš najväčší orgán, tam sa zviditeľňuje stav našich vnútorných orgánov, a kt. orgán štrajkuje, sa zistiť dá. Chodíš na preventívky, máš to v poriadku? Neužívaš niečo, čo je príčinou tohto stavu? Lieky, doplnky stravy, aj strava samotná - neznášanlivosť určitej potraviny,... Nebolo by od vecí spomenúť si, kedy sa Ti začal zhoršovať zdravotný stav, akné...Jedným uchom som zachytila varovanie, že to, čo fajčíš teraz, je pre zdravie oveľa škodlivejšie ako obyčajné cigarety. Pozri sa aj na to! Okrem zmeny stravy za predpokladu, že sa stravuješ nesprávne a jedlá zle kombinuješ,Ti pomôže pitie čistej vody, detoxikačné čaje, sauna, otužovanie,...Tiež to, ak danú látku nebudeš konzumovať, ak prídeš na to, ktorá to je.

Shayleen

120/75 nie je relatívne nizky TT ale 120/75 je optimicky TT keby si mal TT pod 100 napr 80/60 tak to uz je relatívne nizky TT

Jefitto

lepia sa na mňa choroby, robia sa mi akne na chrbte a aj krku a ksichte...

Mal som zápal horných dýchacích ciest, pasový opar

Jefitto

Jaj, čiže mať lepšiu imunita znamená podľa tohto príspevku mať nízky tlak... a čo ak ti poviem, že mám relatívne nízky tlak 120/75 a nemá to s imunitou nič spoločné?

Gima

Z prírodných liečiv

Prírodné prostriedky na udržanie organizmu v zdravom stave sú nielen trendom, ale najmä neškodnou a prirodzenou cestou, ako si môžeme sami pomôcť. Možno budete prekvapení, ale dokážu pôsobiť preventívne i na vysoký krvný tlak. Zeler, cesnak a petržlenová vňať sú osvedčené dary prírody, ktoré znižujú vysoký krvný tlak, ale aj vysokú hladinu cholesterolu a tukov v krvi. Vhodné sú i pri opuchoch nôh, pôsobia proti vzniku artériosklerózy. Klíčkový olej s vitamínmi znižuje riziko vzniku artériosklerózy, upravuje srdcovú arytmiu a hypertenziu, znižuje cholesterol a tuky v krvi a upokojuje psychiku. Včelí med má svojím zložením minerálnych látok a enzýmov tiež schopnosť znižovať vysoký krvný tlak. Z ostatných druhov zeleniny určite nevynechajte baklažán, uhorky, cviklu, pór a cibuľu. Z ovocia je hlavným pomocníkom grapefruit (významný obsah draslíka), a tiež egreše, jablká, banány, avokádo či mango.