Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Dexter2016

Skús sa mrknúť na pilulka.sk mnoho BIO doplnkov na zlepšenie imunity, sirupy alebo tabletky ako tebe vyhovuje a popritom máš ešte aj -odkaz odstránený- . :)

marianina

imunity užívaš? veď to je multivitamínový sirup, myslíš, že ten môže reálne postaviť imunitu na nohy a dostať do takého stavu aby telo bolo schopné sa brániť pred rôznymi nástrahami, infekciami a baktériami?? mne sa to nezdá :)

SimonaIT

Urcite odporucam pripravok Imunity a Goji od firmy Ramissio. Su sice drahsie, ale nedam na ne dopustit. Skus a uvidis, ze sa budes citit silnesie uz po par dnoch, plus celkove zlepsenie pleti, vlasov....

marianina

Janica presne tieto lieky aj my berieme. Začali sme ich brať už dávnejšie a skrz počasie a celkovo imunitu sme pri nich radšej zostali dodnes :) ja som si dlho tiež myslela, že rôzne babské rady ako otužovanie, cesnak a tak pomôžu. Ale vôbec to tak nie je - neplatí to na každého človeka, na každý organizmus.

marianina

@veroniqc31
otužovanie je super, tiež to teraz tak riešim ibaže, to je fajn ako prevencia. Imunita sa s tým vyliečiť veru nedá, na to sú potrebné iné prostriedky, iné lieky :)