Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

Johanes

Vyskúšal som skoro všetko dostupné, od babských receptov , antibiotika,cesnak, kurkumu atď. Všetko je na dlhé lakte. s horúčkami ,kašľom, zapáleným hrdlom a odležať si to treba. V roku 2000 na Slovensku objavili BLV vodu.Vyskúšal som aj s rodinou a priateľmi . Po 15 ročnom používaní prestala nás bolieť hlava, nikdy sme nemali veľkú horúčku, rany , vykĺbeniny sa rýchlo hojili,napravila sa stolica, zlepšil sa nám zrak, prestali sme mať problémy s hrdlom, trávením, s kĺbmi atď. Ale to nie je všetko ! Začiatkom minulého roku bola zima a po viachodinovej práci vonku na mraze po niekoľkých dňoch prišla na mňa slabosť a horúčava na prsiach. Nerozumel som tomu, veď 15 rokov pijem BLV liečivú vodu a teraz , čo sa deje , horúčku som veľkú horúčku som nemal hlava ma nebolela ani hrdlo ani kĺby, čo sa deje ?, len po niekoľkých dňoch stále horúco na prsiach. Už som sa chystal k lekárovi. Večer som sa prehrabával v starej lekárskej literatúre po nebohom švagrovi lekárovi. Ktorý celý život hľadal elixír zdravia. A našiel som tam malú brožúru z roku 1943. A v nej bol opísaný zázračný liek na imunitu pochádzajúci z Himálaji od budhistických mníchov, čo ony užívajú aby boli odolný aj v zime. Spomína ho aj svätá Hildegarda, Spomína ho aj maďarsky vedec - C21, a poznali ho aj v Egypte .Začal som hneď večer, horu mám blízko a pripravil som si liek a začal som ho užívať. Už som mohol aj spať,lekára som odložil, a vyliečil som sa a dodnes ho užívam a som spokojný . Spolu s liečivou vodou sa dopĺňajú. Je to smrekový elixír. Otom ako to funguje zas inokedy.

lieskovcek

Misa doplnky človeku by aj tak nič nepomohli, keď je človek ako si napísala nemocný, takže treba sa zamyslieť nad tým či by ozaj nebolo na mieste radšej riešiť lieky, ktoré podporujú a liečia imunitu keď je to potrebné. Treba sa zamerať na enzýmy napríklad Wobenzym, je čo sa týka imunity veľmi prospešný.

Misa M

Nevím, zda chození do posilky nastartuje imunitu, pokud jsi oslabený, potřebuješ posílit imunitu protože jsi často nemocný, těžší fyzické výkony mohou problémy jen zhoršit. Je lepší nejdříve imunitu posílit a pak chodit do posilky :-) - ani nemusíš kupovat nějaké drahé doplňky, je to o tom, co jíš, o celkovém stylu života - tady je zajímavý článek - je o tom, jak předcházet chorobám a imunitu budovat - 1url.cz

lieskovcek

ela lenže čo ti toto pomôže s imunitou? Nič. Pretože to nie sú lieky určené na liečbu imunity chápeš? To sú len nejaké doplnky, ktoré síce sú pre zdravie fajn, ale len keď je človek zdravý inak nepomôžu nič